Trwa ładowanie...
Megafon.pl
curtis jackson

50 Cent uderzył fankę. Gangsterska przeszłość daje o sobie znać?

Do zajścia doszło podczas niedawnego koncertu w The Lox w Baltimore. Co się wydarzyło?

Share
50 Cent uderzył fankę. Gangsterska przeszłość daje o sobie znać?
Źródło: Getty Images
d25l5sv

50 Cent wychylił się ze sceny by przybić piątki z fanami w pierwszym rzędzie. Gdy jedna z miłośniczek Amerykanina za mocno złapała go za rękę, ten spadł ze sceny. Poirytowany artysta zamachnął się i uderzył kobietę w klatkę piersiową. Incydent zarejestrowano i można go zobaczyć poniżej.

Muzyk starał się jednak zrehabilitować i po chwili zaprosił wspomnianą fankę na scenę. Kobieta szybko wybaczyła mu skandaliczne zachowanie. Nie tylko ochoczo dołączyła do rapera, ale dała też popis twerkowania (potrząsanie pupą w rytm muzyki - przyp. red.).

d25l5sv

Curtis Jackson, bo tak naprawdę nazywa się 50 Cent, to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Artysta ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, "Get Rich or Die Tryin'" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - "The Massacre" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to "In da Club", "Candy Shop" czy "Just a Lil Bit". Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta "Animal Ambition" z czerwca 2014 roku.

Jako aktor na koncie ma udział w serialu "Power", którego jest producentem, a także filmach "Ogień zwalczaj ogniem", "Agentka" czy "Mokra robota".

Getty Images
Źródło: Getty Images

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Goran Bregović po 18 latach zwróci Kayah 350 tys. zł.:

d25l5sv

Podziel się opinią

Share
d25l5sv
d25l5sv