Trwa ładowanie...
Megafon.pl
janet jackson

50-letnia Janet Jackson w ciąży

Janet Jackson, która 16 maja skończy 50 lat, jest w ciąży z pierwszym dzieckiem.

Share
50-letnia Janet Jackson w ciąży
Źródło: ONS.pl
d4d1r8n

Plotki o błogosławionym stanie wokalistki pojawiły się po tym, jak odwołała trasę "Unbreakable World". Według najnowszych doniesień "Entertainment Tonight" gwiazda oczekuje potomka. Ojcem jest mąż artystki Wissam Al Man.

Razem z mężem planujemy rodzinę - wyjaśniała wcześniej Janet Jackson. To ważne, by zrobić to teraz. Lekarze nakazali mi odpoczynek, ale nie zapominam o Was i wrócę do koncertowania tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jak podaje serwis Parenting.pl, ciąża w późnym wieku niesie duże ryzyko zarówno dla dziecka, jak i matki. U płodu mogą wystąpić poważne wady rozwojowe, a u kobiet w czasie ciąży często obserwuje się nadciśnienie oraz cukrzycę. Poród naturalny jest dużym obciążeniem dla organizmu, dlatego w takich przypadkach zaleca się cesarskie cięcie.

d4d1r8n

Przypomnijmy, że cztery lata temu Jackson zakochała się w młodszym o dziewięć lat biznesmenie Wissamie Al Manie, którego oświadczyny przyjęła bez wahania. Jednymi z prezentów ślubnych, które podarował jej mąż, były karaibska wysepka oraz prywatny samolot. Kilkanaście miesięcy temu dla ukochanego Janet przeszła nawet na Islam.

Artystyczny dorobek Amerykanki zamyka album "Unbreakable" z października 2015 roku.

Wissam Al Mana, Janet Jackson Getty Images
Wissam Al Mana, Janet Jackson Źródło: Getty Images

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Co łączy Marka Włodarczyka z młodszą o 40 lat studentką?

d4d1r8n

Podziel się opinią

Share
d4d1r8n
d4d1r8n