Trwa ładowanie...
d2rkae1
News

54-letni John Stamos po raz pierwszy został ojcem. Matką dziecka jest o 22 lata młodsza aktorka

Aktor znany z serialu "Pełna Chata" kilka dni temu pochwalił się zdjęciem na Instagramie ze swoim świeżo narodzonym synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para wzięła ślub w lutym 2018 r.
Para wzięła ślub w lutym 2018 r. (Instagram.com)
d2rkae1

"Od teraz najlepszą częścią mnie będzie moja żona i mój syn. Powitajcie Billy'ego Stomosa"- podpisał wzruszające, czarno-białe zdjęcie.

Do tej pory aktor nie miał okazji zaznać ojcostwa. Przez siedem lat był mężem aktorki, Rebecci Romijn, lecz para nigdy nie doczekała się dzieci. Kilka lat później John związał się z młodą aktorką, Caitlin McHugh, z którą wziął ślub na początku tego roku. Caitlin nie jest bliżej znana polskiej publiczności. Kojarzyć ją możemy z takich seriali jak "Kings" czy "Castle".

d2rkae1

Stamos z kolei na zawsze pozostanie Hermesem "Jesse'm" Katsopolisem z "Pełnej chaty”. Serial, był emitowany przez amerykańskie stacje telewizyjne przez ponad 8 lat. Co ciekawe, popularna platforma streamingowa, Netflix postanowiła wykorzystać sławę kultowego serialu i zaangażowała gwiazdy do kontynuacji o wiele mówiącym tytule: "Pełniejsza chata”.

Aktor jednak na brak pracy nie mógł narzekać. W ostatnich latach zagrał w komediach: "Dziadek z przypadku”, "Mój mąż to frajer” oraz w kilku produkcjach telewizyjnych, dzięki którym wciąż przypominał o sobie fanom.

d2rkae1

Podziel się opinią

Share

d2rkae1

d2rkae1