placeholder_46l451

58-letni Jean Claude Van Damme wrzucił zdjęcie bez koszulki. I zawstydził wszystkich

Chwalił się, że rozgniata orzechy pośladkami i wcale się nie starzeje. Faktycznie. Choć Jean-Claude Van Damme ma 58 lat, nie stracił ani kondycji, ani formy. Dowodzi tego nowe zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamiętacie te mięśnie? W tym temacie niewiele się zmieniło. Na zdjęciu Jean Claude Van Damme w filmie "Kickboxer" z 1989 r.
Pamiętacie te mięśnie? W tym temacie niewiele się zmieniło. Na zdjęciu Jean Claude Van Damme w filmie "Kickboxer" z 1989 r. (East News)
placeholder_46l451

Ciało jest narzędziem pracy aktora – to zdanie często pojawia się w wywiadach z gwiazdami kina i teatru. I najwyraźniej stanowi credo Jean-Claude Van Damme'a.

ZOBACZ TEŻ: Jean Claude Van Damme wyleciał z planu "Predatora". Po latach wiemy, co było przyczyną

placeholder_46l451

Choć najlepsze lata ma już za sobą, to Belg wciąż występuje w kilku filmach rocznie. Są to przeważnie produkcje klasy B., lądujące od razu na VOD. Co nie zmienia faktu, że Van Damme tłucze się w nich bez opamiętania.

CZYTAJ TEŻ: Tak wygląda córka Van Damme'a i byłej kulturystki. 26-latka szaleje na Instagramie

Dlatego aktor ciągle dba o formę. Dzięki temu, mimo bez mała 60 lat na karku, wygląda wspaniale. Widać to choćby na najnowszym zdjęciu, jakie wrzucił na FB.

placeholder_46l451

Swoją fotkę JCVD opatrzył lakonicznym: "Hej kochani! Udanego weekendu!". Cóż, pewnie niektórym nieświadomie go właśnie zepsuł. Bo jak tu nie wpaść w kompleksy?

Polub WP Gwiazdy
placeholder_46l451
placeholder_46l451
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_46l451