placeholder_3mwhc5

A-ha: Idealny koncert na pierwszą randkę!

Czy jest zespół na świecie, który łączy pokolenia, a jego muzyka wywołuje uśmiech u wszystkich? Oczywiście, że tak! Grupa A-ha jak nikt inny łączy fanów starszych brzmień i młodszych odbiorców. Tych, co chcą się o tym przekonać się na żywo nie może zabraknąć 18 listopada w warszawskiej hali COS Torwar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół wkrótce zagra dla polskiej publiki
Zespół wkrótce zagra dla polskiej publiki (Materiały prasowe)
placeholder_3mwhc5

Jest to idealny koncert dla osoby, która chce zaprosić dziewczynę na coś nietypowego, fajnego, z klasą, by uniknąć banału typu kolacja czy kino. Oczywiście na Behemotha, czy Vadera trudno zaprosić osobę, a koncert zespołu A-ha jest idealnym miejsce na randkę! - komentuje Mikołaj "Jaok” Janusz, dziennikarz muzyczny.

Zobacz wideo:

placeholder_3mwhc5

- Zespół z jednej strony pamięta o swoich dawnych fanach, na ich płytach jest zawsze coś takiego, co sprawia, że osoby wychowane w latach 80. uśmiechają się i czują nostalgię. Z drugiej natomiast A-ha trzyma rękę na pulsie i cały czas walczy, by muzyka nie była retro i pasowała do dzisiejszych czasów - dodaje Michał Kirmuć, dziennikarz muzyczny.

Koncert "A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

placeholder_3mwhc5
placeholder_3mwhc5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3mwhc5