Trwa ładowanie...
A-ha

A-ha: Norweski zespół w wydaniu akustycznym

Norwescy bogowie lat 80. nie ograniczają się wyłącznie do brzmień syntezatorów i dyskotekowych klimatów. Wraz z wiekiem przyszła dojrzałość, co zaprezentowali na swoim albumie "bez prądu”. Kunszt i mistrzostwo to zbyt mało, by opisać "MTV Unplugged Summer Solstice”.

Share
A-ha: Norweski zespół w wydaniu akustycznym
Źródło: Materiały prasowe
d2597lv

Po raz pierwszy w swej karierze zespół A-ha przygotował album akustyczny i to w ramach słynnej serii MTV Unplugged. Na płycie znalazły się starannie wybrane największe przeboje oraz utwory nigdy wcześniej nie wykonywanych na żywo! Pomimo tego, że album ukazał się z końcem 2017 roku, "A-ha MTV Unplugged Summer Solstice” cieszy się nadal ogromnym zainteresowaniem.

- To jest najlepsza płyta A-ha jaka powstała w historii zespołu, nie tylko jeśli chodzi o płyty koncertowe, ale także studyjne. Nie kryłem swojego podziwu w momencie, gdy to wydawnictwo ukazało się na rynku jak również teraz, kilka miesięcy po premierze. Absolutnie fantastyczny album, z genialnymi aranżacjami - komentuje Marcin Kubicki, dziennikarz muzyczny.

Koncert "A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Zobacz też: Koncert A-ha w Polsce. Rusza sprzedaż biletów!

d2597lv

Podziel się opinią

Share
d2597lv
d2597lv