Trwa ładowanie...

Adam Levine chce zapłacić za pogrzeb Christiny Grimmie

Wiadomość o zabójstwie Christiny Grimmie poruszyła wiele osób na całym świecie. Ostatnio ojczym Seleny Gomez, Brian Teefey, postanowił zebrać pieniądze dla jej rodziny. Teraz okazało się, że wokalista Adam Levine również zaproponował swoją pomoc. Artysta chce zapłacić za pogrzeb dziewczyny.

Share
Adam Levine chce zapłacić za pogrzeb Christiny Grimmie
Źródło: Instagram.com
d1rzo6x

10 czerwca Christina Grimmie rozdawała autografy po jednym ze swoich koncertów. Wtedy podszedł do niej nieznany mężczyzna i strzelił. Brat piosenkarki złapał napastnika, jednak ten zdążył popełnić samobójstwo. 22-latka została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym, gdzie po kilku godzinach zmarła.

Jej śmiercią wstrząśnięty jest m.in. Adam Levine, który był trenerem Grimmie w programie "The Voice". Tuż po zastrzeleniu dziewczyny opublikował na Twitterze wzruszający wpis.

d1rzo6x

- Behati i ja jesteśmy wstrząśnięci i załamani śmiercią Christiny Grimmie. Nasze serca są teraz z jej najbliższymi. Ona była obdarzona naturalnym talentem, który zdarza się bardzo rzadko. Odebrano nam ją zbyt wcześnie - napisał wokalista.

Levine postanowił również osobiście zadzwonić do matki dziewczyny i zaproponować pokrycie kosztów pogrzebu piosenkarki. O tym fakcie za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował brat Christiny.

- Dzisiaj rano dowiedziałem się, że Adam Levine osobiście zadzwonił do mojej mamy i powiedział, że chce zapłacić za pogrzeb mojej siostry. Byłem w szoku. Potem zobaczyłem, że na stronie fundacji zebrano już ponad 100 tysięcy dolarów dla mojej rodziny. Słowa nie potrafią wyrazić tego, co czuję - napisał Marcus Grimmie.

Nie wiadomo jednak, czy rodzina zmarłej piosenkarki zamierza skorzystać z pomocy Adama Levine’a.

Christina Grimmie, Adam Levine Instagram.com
Christina Grimmie, Adam Levine Źródło: Instagram.com
Adam Levine ONS.pl
Adam Levine Źródło: ONS.pl

Zobacz także: Mariusz Szczygieł o lęku przed śmiercią

d1rzo6x

Podziel się opinią

Share
d1rzo6x
d1rzo6x