Trwa ładowanie...

Martusia jest jego muzą. Adam z "Sanatorium miłości" zakochany

Uczestnik "Sanatorium miłości" jest zakochany! Pan Adam z programu wyznał, że jego serce jest zajęte przez Martusię i chce, żeby kobieta kiedyś przeczytała jego wiersze w pięknej oprawie.

Share
Serce uczestnika 2. edycji "Sanatorium miłości" jest zajęte
Serce uczestnika 2. edycji "Sanatorium miłości" jest zajęteŹródło: Facebook, Fot: Sanatorium miłości
dbpsvy1

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie w Telewizji Polskiej. W show biorą udział single powyżej 60 roku życia, którzy chcą znaleźć miłość. Przez trzy tygodnie uczestnicy biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium znajdującym się w Ustroniu.

Jeden z uczestników drugiego sezonu programu, Adam Siewierski, dał się poznać widzom jako romantyk, który uwielbia pisać wiersze. Tematem wierszy są przede wszystkim kobiety, które są inspiracją dla seniora.

Adam z "Sanatorium miłości" planuje wydać tomik poezji

Okazuje się, że uczestnik programu planuje wydać własny tomik poezji, a jego muzą jest obecna partnerka pana Adama. "Piszę o kobietach, ogólnie. Dziś, kiedy moje serce znów jest zajęte przez cudowną kobietę, Martusię, chcę, by mogła je przeczytać w pięknej oprawie. Mam taki charakter, że wszystko robię do skutku. Nie odpuszczam w połowie drogi, jeśli jestem o czymś przekonany. Muszę mieć efekt. Tak jak w miłości" - wyznał mężczyzna.

dbpsvy1

Zobacz także: Marta Manowska zrezygnowała z egzotycznych podróży. Stosuje się do obostrzeń

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dbpsvy1

Podziel się opinią

Share
dbpsvy1
dbpsvy1