Trwa ładowanie...
d6hmm68

Adam Zdrójkowski pozuje na urlopie z dziewczyną. Najlepszy jest komentarz mamy

Aktorzy z "Rodzinki.pl" wybrali się na wspólne wakacje. Razem chętnie pozują do zdjęć i je wrzucają na swoje profile w mediach społecznościowych. Jedną z fotek skomentowała też mama aktora, która zwróciła uwagę na ubiór swojego syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z urlopu.
Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z urlopu. (Instagram.com)
d6hmm68

Zarówno Zdrójkowski, jak i Gąsiewska zostali wypromowali za sprawą popularnego serialu "Rodzinka.pl". Po kilku latach grania na jednym planie postanowili zostać parą. Od tego momentu ochoczo wrzucają wspólne zdjęcia i nie kryją się ze swoim gorącym uczuciem.

Zdrójkowski z Gąsiewską postanowili zrobić sobie mały odpoczynek. Razem wybrali się do Czech, a swój wspólny wyjazd relacjonują w mediach społecznościowych.
Na Instagramie aktor wrzucił fotkę, która w sumie zebrała ponad 100 tys. polubień i setki komentarzy.

I choć jest styczeń, oboje są wyjątkowo letnio ubrani. Zauważyli to też internauci. Wśród licznych komentarzy znalazł się również mamy Adama.

d6hmm68

*"Nie za gorąco ci synu?" *– zapytała troskliwa mama Edyta.

Inni internauci również zareagowali na to, argumentując ubiór aktora tym, że chciał pochwalić się swoim tricepsem. Oprócz tego pod postem widzimy głównie komentarze, które wyrażają podziw nad parą młodych aktorów.

Jak podoba się wam nowe zdjęcia Adama i Wiktorii?

Jak aktor radzi sobie z popularnością, dowiecie się w tym wideo:

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68