Trwa ładowanie...
d4g49o8

Adamczyk posądzany o romans z włoską gwiazdą. Cały Rzym huczy od plotek

Włoskie serwisy plotkarskie donoszą, że jedna z najsławniejszych rodzimych aktorek, Greta Scarano, ma romans z Piotrem Adamczykiem. Podobno łączy ich coś więcej niż praca przy nowej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Adamczyk jest posądzany o romans z Gretą Scarano
Adamczyk jest posądzany o romans z Gretą Scarano (ONS.pl)
d4g49o8

Adamczyk może być z siebie naprawdę dumny. Polski aktor dostał angaż w serialu "Imię róży", opartym na książce Umberta Eco. Zdjęcia kręcone są w Rzymie, a wśród międzynarodowej obsady nie brakuje wielkich gwiazd. Jedną z najpopularniejszych aktorek, która pracuje na planie, jest Greta Scarano, wzbudzająca we Włoszech ogromne emocje. Zrobiło się o niej głośno 10 lat temu, po roli Sabriny w serialu "Un posto al sole". Obecnie media śledzą każdy jej ruch. Jak wynika ze śledztwa tabloidowych dziennikarzy, Scarano, która spotykała się z aktorem Michelem Alhaiquem, nie mogła oprzeć się urokowi Adamczyka. Ponoć Polak już od pierwszego dnia pracy bardzo zabiegał o względy Grety.

- Kiedy zjawiła się na planie, wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród aktorów płci męskiej - zdradził w rozmowie z jednym z magazynów reżyser, Giacomo Battiato.

- Starał się zostać przez nią zauważony, zwrócić na siebie uwagę, zagadywać... Wypili kawę, serdecznie rozmawiali. A ona wciąż słała mu uśmiechy - donosi włoska prasa plotkarska.

d4g49o8

Ponoć Piotr coraz lepiej mówi po włosku i czuje się w Rzymie bardzo komfortowo. Jeszcze jakiś czas temu Adamczyk był widywany w Warszawie z tajemniczą brunetką, ale najwyraźniej to już przeszłość.

Myślicie, że plotki o romansie Adamczyka i Scarano są prawdziwe?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8