Trwa ładowanie...
adele
10-02-2012 15:15

Adele: "Nie chcę być pozbawionym biustu chudzielcem!"

Adele: "Nie chcę być pozbawionym biustu chudzielcem!"Źródło: Eastnews
d16kbtb
d16kbtb

Kilka dni temu, projektant mody Karl Lagerfeld wywołał niemałe oburzenie. Adele jest trochę za gruba, ale ma piękną twarz i boski głos - stwierdził na łamach francuskiego dziennika Metro. Dzięki tej wypowiedzi przybyło mu parę milionów wrogów - wiernych fanów wokalistki.

Ona sama wydaje się tym jednak niewzruszona. Zalicza się raczej do grona artystów, którzy nie przejmują się każdą krytyczną opinią pod swoim adresem.

Nigdy nie oglądałam okładek magazynów i teledysków z myślą, że aby odnieść sukces, muszę wyglądać jak te wszystkie zgrabne dziewczyny - mówiła niedawno w jednym z radiowych wywiadów 23-letnia gwiazda. Nie chcę być pozbawionym biustu chudzielcem. Nie chcę też, by ludzie zajmowali się tym jak wyglądam - wyznała.

Adele dodała też, że nigdy nie starała się być gwiazdą pop. Robiła po prostu swoje, a karierę zrobiła przy okazji.

Wokalistka ma z resztą w tej chwili na głowie ważniejsze sprawy niż słuchanie Lagerfelda. W najbliższą niedzielę czeka ją występ podczas gali wręczenia nagród Grammy. Artystka ma również szansę na zdobycie sześciu statuetek.

Będziecie trzymać za nią kciuki?

(JMa)

d16kbtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d16kbtb