Trwa ładowanie...

Adele po rozwodzie. Rozstanie wychodzi jej na dobre. W drodze nowy album

Adele w marcu tego roku ogłosiła, że rozwiodła się z Simonem Koneckim. Wokalistka po rozwodzie zgubiła kilka kilogramów. Teraz ogłosiła, że jest gotowa wydać nowe piosenki wcześniej, niż zapowiadano. Lepiej też czuje się psychicznie.

Share
Adele po rozwodzie. Rozstanie wychodzi jej na dobre. W drodze nowy album
Źródło: Getty Images
d2sw6f8

Adele nagrywa płytę po rozwodzie

Informacje o rozwodzie Adele z Simonem Koneckim pojawiły się w marcu 2019 r. Od tego czasu piosenkarka schudła, częściej się uśmiecha, czuje się silniejsza psychicznie i fizycznie. Znalazła siły na nagranie nowego albumu szybciej, niż zakładano.

- Adele zdecydowanie jest gotowa pod względem psychicznym i fizycznym, by nagrać nowe piosenki. Wygląda na to, że wyda je jeszcze w tym roku - powiedział anonimowy informator portalowi people.com.

d2sw6f8

Rozmówca dodaje też, że nowa płyta Adele będzie bardzo osobista. - Ubiegły rok miała bardzo trudny, ale tworzenie nowej muzyki jest dla niej jak terapia. Jest gotowa podzielić się historią i przeżyciami ze swoimi fanami. Dziś czuje się pełna życia i szczęśliwa - mówi.

ZOBACZ TEŻ: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Adele troszczy się o syna

Po rozwodzie Adele stara się dużo czasu spędzać z synem. Ciągle go zabiera na różne wycieczki - Niedawno spędzili wakacje w Utah, pływali łodzią po jeziorze Powell, wędrowali po kanionach. Adele bardzo lubi amerykańską przyrodę - opowiedziała osoba z jej kręgu. Artystka pojechała też z dzieckiem do Los Angeles.

- Adele stara się otaczać ciepłymi i hojnymi osobami, które dbają o jej prywatność. Jest też bardzo odważna i dziarska jak diabli - twierdzi informator people.com.

d2sw6f8

Podziel się opinią

Share
d2sw6f8
d2sw6f8