Trwa ładowanie...

Adele tłumaczy, o czym zaśpiewa na swojej nadchodzącej płycie!

Kiedy w 2012 roku Adele urodziła syna, zniknęła ze świata mediów, choć była wtedy u szczytu kariery. Poświęciła się rodzinie, nad czym bardzo ubolewali jej fani. Na szczęście dla nich, już w listopadzie najprawdopodobniej ukaże się nowa płyta gwiazdy. W swoim najnowszym poście na Facebooku wokalistka starała się wyjaśnić, o czym będą opowiadać piosenki znajdujące się na wyczekiwanym albumie "25".

Share
Adele tłumaczy, o czym zaśpiewa na swojej nadchodzącej płycie!
Źródło: newspix.pl
d1mmci0

Jaką tematyką tym razem zajęła się diwa? W enigmatyczny sposób poinformowała o tym w osobliwym wpisie, który zamieściła na swoim profilu.

Kiedy miałam 7 lat, chciałam mieć 8. Kiedy miałam 8, chciałam mieć 12. Gdy skończyłam 12, chciałam być 18-latką. Następnie przestałam chcieć być starsza - napisała na Facebooku.

Adele przyznała, że dziś wiele zmieniłaby w swoim życiu. Mniej koncentrowała się na sobie, lepiej poznała nieżyjącą już prababcię oraz częściej robiła rzeczy, które napawają ją nieracjonalnym lękiem. Dodała, że "25" opowiada o dowiadywaniu się, kim się stała i jak dojrzała nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Przeprosiła także fanów za to, że tyle czekali na jej nowe nagrania.

d1mmci0

Przykro mi, że to zajęło tyle czasu, ale wiecie, życie... - zakończyła swój wpis gwiazda.

Czekacie na jej nową płytę?

d1mmci0

Podziel się opinią

Share
d1mmci0
d1mmci0