Trwa ładowanie...
d7v4wob
Adele tłumaczy, o czym zaśpiewa na swojej nadchodzącej płycie!
News

Adele tłumaczy, o czym zaśpiewa na swojej nadchodzącej płycie!

Kiedy w 2012 roku Adele urodziła syna, zniknęła ze świata mediów, choć była wtedy u szczytu kariery. Poświęciła się rodzinie, nad czym bardzo ubolewali jej fani. Na szczęście dla nich, już w listopadzie najprawdopodobniej ukaże się nowa płyta gwiazdy. W swoim najnowszym poście na Facebooku wokalistka starała się wyjaśnić, o czym będą opowiadać piosenki znajdujące się na wyczekiwanym albumie "25".
Podziel się
d7v4wob

Jaką tematyką tym razem zajęła się diwa? W enigmatyczny sposób poinformowała o tym w osobliwym wpisie, który zamieściła na swoim profilu.

Kiedy miałam 7 lat, chciałam mieć 8. Kiedy miałam 8, chciałam mieć 12. Gdy skończyłam 12, chciałam być 18-latką. Następnie przestałam chcieć być starsza - napisała na Facebooku.

d7v4wob

Adele przyznała, że dziś wiele zmieniłaby w swoim życiu. Mniej koncentrowała się na sobie, lepiej poznała nieżyjącą już prababcię oraz częściej robiła rzeczy, które napawają ją nieracjonalnym lękiem. Dodała, że "25" opowiada o dowiadywaniu się, kim się stała i jak dojrzała nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Przeprosiła także fanów za to, że tyle czekali na jej nowe nagrania.

Przykro mi, że to zajęło tyle czasu, ale wiecie, życie... - zakończyła swój wpis gwiazda.

Czekacie na jej nową płytę?

Ciepłe i modne swetry - duży wybór, atrakcyjne ceny. Kliknij i sprawdź oferty >>

d7v4wob

Podziel się opinią

Share

d7v4wob

d7v4wob