Trwa ładowanie...
dws8o50

Adriana Kalska jest chorobliwe zazdrosna o Mikołaja Roznerskiego

Są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Jednak - jak donosi tabloid - relacje nie układają się zbyt kolorowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski.
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. (East News, Fot: East News)
dws8o50

Całkiem niedawno zorganizowano oficjalną imprezę z okazji 18-lecia serialu "M jak miłość". Kultowy tasiemiec cieszy się niesłabnącą popularnością i nic nie wskazuje na to, żeby coś miało ulec zmianie. Na przestrzeni lat pojawiło się też sporo nowych twarzy. Kalska dołączyła do obsady w 2015 r. a Roznerski 2012. Dekada na antenie TVP to niewątpliwie ogromny sukces, który trzeba było należycie uczcić.

Jak się okazuje, impreza z okazji jubileuszu serialu nie była dla wszystkich udana. Adriana podczas balu była zazdrosna o swojego ukochanego, który rzekomo bawił się z innymi aktorkami. – Doprowadziło ją to do furii. Zrobiła Mikołajowi awanturę, a dodatkowo oberwało się kobietom, które spędzały czas z jej ukochanym - zdradza informator "Faktu".

- To pierwsza taka scena zazdrości w ich związku - dodaje informator i mówi że nikt nie znał jej z tej strony. Nawet sam Roznerski - czytamy na łamach "Faktu".

dws8o50

Ciężko uwierzyć w te rewelacje, szczególnie po ostatnim szczerym wywiadzie Mikołaja Roznerskiego w "Twoim Stylu". Otwarcie (a nie robi tego często) mówił o tym, że Kalska pojawiła się w jego życiu w "odpowiednim momencie" oraz pomogła mu, podając dłoń w trudnych chwilach. Ponadto zapewniał, że aktualnie angażuje się w związek i chce, żeby przetrwał próbę czasu.

Miejmy nadzieję, że wyjaśnili sobie tę sytuację i wszystko jest już w porządku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50