Trwa ładowanie...

Adrianna Biedrzyńska znów wyszła za mąż? Aktorka zaskoczyła swoim zachowaniem

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak wzięli ślub! Tak przynajmniej można wnioskować po zachowaniu aktorki na kulinarnej imprezie charytatywnej.

Adrianna Biedrzyńska znów wyszła za mąż? Aktorka zaskoczyła swoim zachowaniemŹródło: ONS.pl
d41a2cu
d41a2cu

Sercowe perypetie Adrianny Biedrzyńskiej już od dawna elektryzują kolorową prasę. Cztery lata temu popularna aktorka poznała bowiem młodszego od siebie o 12 lat Sebastiana Błaszczaka, dla którego odeszła od swojego drugiego męża - Marcina Miazgi. Przypomnijmy, że poprzedni związek Biedrzyńskiej trwał 19 lat, a jego nagłe zakończenie było niemałą sensacją. Artystka zaręczyła się z nowym wybrankiem serca w roku 2014. W tym samym czasie uczucie pary zostało wystawione na wielką próbę, gdy u aktorki wykryto nowotwór. Teraz wiele wskazuje na to, że Biedrzyńska i Błaszczak zdecydowali się wreszcie sformalizować swój związek.

Świadczyć ma o tym zachowanie gwiazdy na charytatywnych Zawodach Kulinarnych Dziennikarzy. Biedrzyńska poproszona przez fotografów o przyszykowanie się do zrobienia zdjęć miała odpowiedzieć:

- Jak mam zapozować do zdjęcia, to tylko z mężem!

Adrianna Biedrzyńska z narzeczonym ONS.pl
Adrianna Biedrzyńska z narzeczonym Źródło: ONS.pl

Zakochani nie szczędzili sobie pocałunków w blasku fleszy. Informacja o ślubie była dla części gości sporym zaskoczeniem. Czy Biedrzyńska i Błaszczak rzeczywiście powiedzieli sobie "tak"? Na oficjalną informację w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

d41a2cu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41a2cu