Trwa ładowanie...
d4g49o8
Muzyka

Aerosmith w Polsce 2017. Bilety: Gdzie kupić?

Aerosmith zagra w przyszłym roku koncert w Krakowie. Legendarny zespół rockowy odwiedzi nasz kraj w ramach pożegnalnej trasy koncertowej „Aero-Vederci Baby”. Występ odbędzie się w Tauron Arenie. Bilety trafią do sprzedaży 18 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aerosmith fot. Sony Music Aerosmith fot. Sony Music
Aerosmith fot. Sony Music Aerosmith fot. Sony Music (materiał prasowy/Megafon.pl)
d4g49o8

Grupa Aerosmith potwierdziła, że w przyszłym roku zawita do Polski. 2 czerwca w Tauron Arenie zespół zagra swój ostatni koncert w naszym kraju. Występ odbędzie się w ramach pożegnalnego tourne „Aero-Vederci Baby”, które rozpocznie się 17 maja w Tel Avivie, a zakończy 5 lipca z Zurychu.

Będzie to zatem ostatnia okazja, by na żywo usłyszeć największe przeboje bandu – m.in. „Cryin’”, „Love Is An Elevator” oraz „Jani’s Got A Gun”. Bilety na koncert Aerosmith w Polsce mają trafić do otwartej sprzedaży 18 listopada.

Aerosmith to amerykański zespół rockowy powstały w 1970 roku. jego obecny skład tworzą Steven Tyler, Joe Perry, Tom Hamilton, Joey Kramer i Brad Whitford. Przez ponad 45 lat działalności grupa stanowiła prawdziwe źródło inspiracji dla młodszych artystów. W swoim dorobku Aerosmith mają 15 albumów studyjnych, które rozeszły się na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy. Band doczekał się wielu prestiżowych nagród (m.in. czterech statuetek Grammy) oraz znalazł się w słynnej Rock&Roll Hall Of Fame.

d4g49o8

Po raz ostatni Aerosmith koncertowali w Polsce przed dwoma laty na Impact Festiwal.

Bilety na dużą część trasy Aero-Vederci już w sprzedaży na www.LiveNation.pl

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8