Trwa ładowanie...

Afera w "Big Brotherze". Widzowie wściekli na Łukasza i TVN

W "Big Brotherze" doszło do zaskakującego zwrotu akcji. Zaraz po tym, jak Wielki Brat ogłosił, że z show żegna się Łukasz, zmieniono ostateczny werdykt głosowania! "Wielki Brat zrobił wszystkim psikusa!" - czytamy na FB programu.

Afera w "Big Brotherze". Widzowie wściekli na Łukasza i TVNŹródło: ONS.pl
de6yolj
de6yolj

Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Łukasz Darłak i Iza Mączka. Widzowie przez cały ostatni tydzień głosowali na osobę, która ich zdaniem powinna zniknąć z programu, a ich decyzję mogliśmy poznać w czasie niedzielnego "Big Brother Arena", który prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Gdy emocje sięgały już zenitu i przyszedł czas na ostateczny werdykt, Wielki Brat ogłosił, że program ma opuścić Łukasz. Jednak po chwili zmienił zdanie i poinformował, że decyzją widzów z programem musi się pożegnać Iza. Okazało się, że różnica między nominowanymi była naprawdę niewielka. Mączka otrzymała 50,01 proc. głosów, a Darłak 49,99 proc.

- Byłeś kapłanem. (…) Musiałeś oszukiwać i kłamać. Wielki Brat zrobił teraz to samo. Tak naprawdę jesteś bezpieczny. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata jest Iza – tłumaczył uczestnikom Wielki Brat, zwracając się bezpośrednio do Łukasza.

Cała akcja była zaplanowana, ale zaniepokojeni widzowie stwierdzili, że stacja faworyzuje Darłaka. W końcu już raz pozwolono mu wrócić do show, mimo że widzowie go wyeliminowali. W komentarzach na facebookowym profilu BB rozpętała się burza.

de6yolj

"Wielki Brat zrobił wszystkim psikusa! Z programu odchodzi Iza!" - napisano na Facebooku, co tylko rozjuszyło fanów show.

"Czy tylko ja mam wrażenie, że Łukasz jest faworyzowany przez BB?"
"49,99 vs 50,01, co za ściema!!! TVN jesteście beznadziejni"
"Jedno wielkie oszustwo, Iza nie powinna odejść tylko ten pupilek TVN-u"
"Koniec. To był ostatni odcinek który oglądałam!! Jawne faworyzowanie Łukaszka przez TVN!"
"I to jest wielka ściema. Łukasz promowany przez TVN. Chcemy zobaczyć realne wyniki co do jednego SMS-a"
"Zdejmijcie ten ustawiony program z wizji"

A co wy sądzicie?

de6yolj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de6yolj