Trwa ładowanie...

Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band zagrają na VERVA Street Racing

Pokazy driftu, FMX, rallycross, wyścigi, samochody rajdowe, cross-country oraz Pit Party z ponad 500 wyjątkowymi pojazdami – wszystko to czeka na fanów motoryzacji, którzy 8 września zdecydują się odwiedzić Kraków i uczestniczyć w 9 edycji VERVA Street Racing – 100 lat motoryzacji.

Share
Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band zagrają na VERVA Street Racing
Źródło: Materiały prasowe
da01q89

Mniej niż miesiąc dzieli nas od święta motoryzacji z udziałem wspaniałych samochodów, kierowców wyścigowych i gwiazd muzycznych. Emocjonującym pokazom motoryzacyjnym oraz atrakcjom dla całych rodzin będą towarzyszyć otwarte dla wszystkich koncerty. Podczas VERVA Street Racing zagrają Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz * Kraków Street Band*. Podczas tegorocznej edycji przybliżymy kolejne dekady w historii motoryzacji, prezentując rodzimą myśl techniczną oraz legendarne i unikalne samochody.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. To również doskonała zabawa dla wszystkich, którzy poszukują rozrywki, także tej muzycznej. Koncerty już na stałe wpisały się w charakter festiwalu motoryzacji, który gościł do tej pory m.in. zespół Jamiroquai, Kayah, Grzegorza Hyżego i Sylwię Grzeszczak. W tym roku na VERVA Street Racing fani muzyki już od godziny 18.00 usłyszą koncerty:

da01q89

Kraków Street Band – laureaci polskich i międzynarodowych nagród, w błyskawicznym tempie zyskujący popularność w kręgach muzycznych. Zdobywcy tytułów "Odkrycie Roku 2014” i "Zespół Roku 2015” czasopisma Twój Blues.

Fisz Emade Tworzywo – jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Zdobywcy dwóch "Złotych Płyt” polskiego rynku muzycznego, za albumy "Mamut” oraz "Drony”.

Afromental – założona w 2004 roku, unikalna grupa prezentująca mieszankę stylów muzycznych z pogranicza rocka i hip-hopu. Zdobywca szeregu nagród, wśród których są m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award i Superjedynka. Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album "Mental House”.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- VERVA Street Racing będzie niepowtarzalnym wydarzeniem motoryzacyjnym, rodzinnym i muzycznym – podkreśla Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN, organizatora VERVA Street Racing. – Chcemy, aby Kraków stał się 8 września prawdziwym centrum doskonałej rozrywki, i wspaniałej atmosfery. Przygotowujemy szereg atrakcji, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Z największą przyjemnością zdradzamy kolejne szczegóły VERVA Street Racing. Zapraszamy wszystkich do udziału w wielkim święcie motoryzacji – dodaje Anna Ziobroń.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing - 100 lat motoryzacji odbędzie się w sobotę 8 września w Krakowie na ul. Stanisława Lema i w Parku Lotników Polskich. VERVA Street Racing rozpocznie się o godzinie 13.00. Inicjatorem i organizatorem projektu jest PKN ORLEN. Wstęp na wydarzenie oraz na koncerty jest wolny.

Link do wydarzenia

da01q89

Podziel się opinią

Share
da01q89
da01q89