Trwa ładowanie...
d42e86g

Afshan Azad - bohaterka "Harry'ego Pottera" wyrosła na prawdziwą piękność

W serii filmów o Harrym Potterze Afshan Azad grała rolę Padmy Patil - jednej z sióstr bliźniaczek. Urodziła się w Bangladeszu, ale dorastała w Wielkiej Brytanii. Na casting do filmu o szkole dla czarodziejów poszła dla żartu ale jak przyznaje, było to doświadczenie jej życia. Dzisiaj ma 27 lat i wygląda zupełnie inaczej niż zapamiętali ją widzowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Afshan Azad - bohaterka "Harry'ego Pottera" wyrosła na prawdziwą piękność
(East News)
d42e86g

Jak dowodzi zainteresowanie jej osobą na Instagramie i Twitterze, Afshan Azad nie została całkiem zapomniana przez fanów. Dorosła Padma Patil zbiera komplementy pod adresem swojej urody i być może liczy na to, że przykuje uwagę producentów filmowych. 27-latka przyznaje, że sama była fanką Harry'ego Pottera, a udział w serii filmów uważa za najważniejsze, co spotkało ją w karierze.

Od czasu do czasu Afshan bierze udział w spotkaniach fanów Harry'ego Pottera - oczywiscie jako gość honorowy. Nie wiadomo jednak, czy zobaczymy ją w jakiejś nowej produkcji. Internauci zgodnie przyznają, że dzisiaj nikt nie przeszedłby obojętnie wobec jej urody i seksapilu - tak jak to miało miejsce w scenie balu w filmie "Harry Potter i czara ognia".

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g