Trwa ładowanie...

Agata Buzek i Jacek Braciak bliscy rozstania? Skomplikowana relacja aktorów

Agata Buzek i Jacek Braciak tworzą jeden z najbardziej zaskakujących związków w polskim showbiznesie. Jak się okazuje, para przechodzi poważny kryzys.

Agata Buzek i Jacek Braciak bliscy rozstania? Skomplikowana relacja aktorówŹródło: East News
d3z4gcf
d3z4gcf

Agata Buzek i Jacek Braciak bliscy rozstania?

Agata Buzek i Jacek Braciak przez dłuższy czas ukrywali swój związek. Pomimo zdjęć ze strony paparazzi, para wciąż nie potwierdzała swojej relacji. Po raz pierwszy pojawili się razem na premierze filmu ”Córka trenera”. Według nieoficjalnych doniesień mieli też razem ze sobą zamieszkać.

Zarówno Agata Buzek, jak i Jacek Braciak nie lubią chwalić się swoim życiem prywatnym w mediach. Na oficjalnych galach również nie dają po sobie poznać, że łączy ich jakakolwiek bliższa więź.

Agata Buzek i Jacek Braciak – kryzys w związku?

Podobno u Agaty Buzek i Jacka Braciaka nie jest tak kolorowo, jakby się mogło wydawać. Z ustaleń magazynu ”Na Żywo”, para bardzo często się ze sobą kłóci. Powodem miałyby być ponoć wybuchowe temperamenty obojga aktorów.

d3z4gcf

- Głównie wywołuje je Agata, ale Jacek nie przeżywa ich za mocno. Nie przeszkadzają mu, ponieważ na tym etapie związku jest całkowicie zafascynowany ukochaną i pragnie namiętności. Ona może przy nim pozwolić sobie na wszystko - powiedziała w "Na Żywo" znajoma pary.
Para była już bliska rozstania, jednak na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

- Już raz byli bliscy zerwania, właściwie się ze sobą rozstali, ale po kilku dniach się pogodzili, bo okazało się, że nie potrafią bez siebie żyć. – donosi ”Na Żywo”.

d3z4gcf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z4gcf