Trwa ładowanie...
d44e7mr

Agata Buzek i Jacek Braciak. Ich relacja jest skomplikowana

Wyszło na jaw, że są razem, a internauci byli bardzo zaskoczeni. Agata Buzek i Jacek Braciak to teraz jedna z najciekawszych par w polskim show-biznesie. Okazuje się, że ich związek jest jeszcze ciekawszy niż wszyscy myśleli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Buzek i Jacek Braciak. Iskrzy w ich związku
Agata Buzek i Jacek Braciak. Iskrzy w ich związku (East News)
d44e7mr

W tym związku nie może być nudy. Jacek Braciak cieszy się ogromną sympatią wśród widzów, a Agata Buzek budzi za to ogromną ciekawość. O ich życiu prywatnym nie było głośno jeszcze do niedawna, aż w końcu paparazzi przyłapali ich na okazywaniu sobie czułości. Chyba nikt nie spodziewał się, że mogą być razem. A tu niespodzianka. Jak mówią znajomi pary w rozmowie z dziennikarzami, pomiędzy Buzek a Braciakiem cały czas iskrzy.

Zobacz: Zakochani Braciak i Buzek: "Raczej nie jest to pierwsza randka, tylko coś poważnego"

d44e7mr

- Już raz byli bliscy zerwania – zdradza "Na żywo" znajomy pary. I przyznaje, że aktorzy praktycznie się ze sobą rozstali, by niedługo później wrócić do siebie. Bo nie mogą bez siebie żyć. Takie pozytywne wieści możemy czytać codziennie.

Podobno między partnerami cały czas jest namiętność, mnóstwo skrajnych emocji. Tych "gorszych dni" też nie brakuje, ale wynika to z ich charakterów.

Braciak jest zafascynowany ukochaną. – Ona może pozwolić sobie przy nim na wszystko – dodaje znajomy aktorów. Ale dodaje także, że osoby z otoczenia Buzek i Braciaka martwią się, czy te gorące emocje nie staną się problemem i para rozstanie się…

Przypomnijmy, że zarówno Buzek, jak i Braciak, mają za sobą skomplikowane związki. Aktorka miała męża – Adama Mazana – którego poznała w 2004 roku na Ukrainie. Dwa lata później wzięli ślub. Po jakimś czasie jednak zaczęło mówić się o kryzysie. Rozeszli się dyskretnie, bez medialnego szumu. Jacek Braciak przez kilka lat był mężem aktorki Mai Hirsch, z którą ma córkę Marię. Para rozstała się w kwietniu 2014 roku. Aktor ma jeszcze dwie córki z poprzedniego związku: Jadwigę, i Zofię.

d44e7mr

Między aktorami zaiskrzyło na planie filmu "Córka trenera" w reżyserii Łukasza Grzegorzka.

- Dużo czasu spędzali razem. Oboje nie byli w najlepszych momentach w życiu. Jacek był sam, a ona, choć w związku, to też czuła się samotna. Ta praca bardzo ich zbliżyła – pisano.

Kibicujecie tej parze?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d44e7mr

d44e7mr
d44e7mr