Trwa ładowanie...

Agata Buzek i Jacek Braciak: to już poważny związek, a nie przelotny romans!

Pół roku temu media obiegły zdjęcia całujących się aktorów. Trudno było uwierzyć w tę miłość, a jednak! To już poważny związek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agata Buzek i Jacek Braciak: to już poważny związek, a nie przelotny romans!Źródło: Forum
d2l0670

Gdy Super Express opublikował zdjęcia Agaty i Jacka na potajemnej schadzce na mieście, wszyscy byli w szoku. Jeszcze nie tak dawno temu aktorka dementowała plotkę o rozwodzie, Braciak był łączony z kilkoma aktorkami, ale Buzek nigdy nie była bohaterką tabloidowych publikacji. Fotografie jednak mówiły same za siebie i chociaż Buzek i Braciak wciąż są bardzo dyskretni i nie wypowiadają się na temat życia prywatnego, to już wiemy, że zamieszkali ze sobą.

Co więcej, jak czytamy w magazynie "Show", Braciak poznał rodziców Agaty. Wygląda na to, że to prawdziwa i stała relacja, być może oboje zdecydują się na założenie rodziny?

Aktor ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. W 2002 roku był w separacji z Iloną Braciak, z którą ma dwie dorosłe już córki. W tym samym roku Braciak poznał Maję Hirsch, z którą z kolei ma 14-letnią córkę. Para rozstała się nieoczekiwanie w 2015 roku. Od tego czasu Jacka łączono z Renatą Dancewicz i Martą Ścisłowicz. Agata w 2006 roku wyszła za Adama Mazana, rozstali się po 12 latach.

d2l0670

Ojcem Agaty jest były premier Jerzy Buzek. Jest ewangelikiem, ale przystał na to, by Agata była wychowywana w katolickiej wierze, jak jej mama. Dziś aktorce bliżej jednak do buddyzmu. Czy zdecyduje się drugi raz powiedzieć "tak"?

Zobacz także: Zakochani Braciak i Buzek: "Raczej nie jest to pierwsza randka, tylko coś poważnego"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2l0670
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l0670