WP

Agata Buzek pozuje półnago. To nie jest jej pierwszy raz

42-letnia aktorka nie ma oporów przed wystąpieniem w negliżu, jeśli dzieje się to w słusznym celu bądź ze względów artystycznych. W 2016 roku pokazała co nieco w sesji dla magazynu "L’Officiel", a jeszcze więcej w filmie "Paparazzo" z 2007 roku. Teraz czas na kolejne półnagie wyzwanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Buzek
Agata Buzek (East News)
WP

Agata Buzek na swoim instagramowym profilu zaprezentowała zdjęcie, do którego pozowała rozebrana, ale na którym, pomimo wszystko, nie odsłania za dużo. Czarno-biała fotografia została zrobiona przez Rolanda Okonia jako jedno z ujęć do wyjątkowego kalendarza. Sama Buzek zdradziła, że opublikowane zdjęcie do wydawnictwa nie trafi. Jeśli chcecie zobaczyć, która praca Okonia została wybrana do, uwaga, kalendarza wegańskiego, musicie uzbroić się w cierpliwość.

"Już niebawem kalendarz. 2019. Wege is the new sexy! Foto @rolandokon #vegeisthenewsexy #vegan #vegetarian #idonteatfriends #newsexy #animals #crueltyfree #vegancalendar #calendar #kalendarz2019 W kalendarzu będzie inne zdjęcie, zobaczycie 1 grudnia" - napisała gwiazda.

WP

Fani aktorki natychmiast zareagowali pozytywnymi komentarzami, posypały się komplementy: "Piękno samo w sobie", "Boże, jaka ty cudna", "Cudowna".

Buzek co jakiś czas pokazuje się w zmysłowym wydaniu, bywa że pozuje topless. Tak było w 2016 roku.

W sierpniu 2018 roku w polskim "Vogue'u" można było zobaczyć ją w ubraną w prześwitujący stanik albo czarną mini z zalotnie opuszczonym ramiączkiem - dekolt nie ukrył wówczas biustu Buzek.

WP

Jednak najwięcej gwiazda pokazała w filmie "Paparazzo" nakręconym 11 lat temu. Gdy Buzek wychodzi z basenu, wydaje się całkiem naga. W rzeczywistości ma na sobie cieliste figi.

Agata Buzek kadr z filmu
Podziel się

Wiele gwiazd ma za sobą ostrzejsze sceny czy sesje, jednak w przypadku Agaty Buzek negliż zawsze budzi sporo emocji. Chociaż aktorka od lat pracuje na własne nazwisko przez wielu wciąż jest postrzegana jako córka znanego polityka - stąd kontrowersje.

WP

Jak oceniacie zdjęcie z sesji do kalendarza?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP