Trwa ładowanie...
d4cogs1

Agata Buzek w nowej fryzurze. Metamorfoza dodaje jej lat

Agata Buzek przechodziła w swojej karierze wiele wizerunkowych przemian na potrzeby odgrywanych ról. Właśnie zakończyły się zdjęcia do jej najnowszego filmu, przez który naturalna blondynka kompletnie osiwiała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Buzek skończyła pracę na planie kolejnego filmu
Agata Buzek skończyła pracę na planie kolejnego filmu (ONS.pl)
d4cogs1

Agata Buzek zapowiadała udział w nowym filmie Łukasza Grzegorzeka ("Kamper", "Córka trenera") już w lipcu. Teraz z profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej dowiedzieliśmy się, że zdjęcia na planie "Tak ma być" dobiegły końca i przy okazji mogliśmy podziwiać członków obsady. Siwiuteńka Buzek gra główną rolę jako Joanna "Jo" Lisiecka.

- Jo jedzie na autopilocie w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Wydaje jej się, że nikt nie dowie się o podwójnym życiu, które prowadzi, i że jest sprytna. Nie jest. Mamy nadzieję, że przeniesiemy widzów w świat pełen soczystych marzeń i dylematów, które nie będą im obce – tak o swoim filmie mówił scenarzysta i reżyser Łukasz Grzegorzek.

W obsadzie oprócz Agaty Buzek znalazły się takie gwiazdy polskiego kina jak Jacek Braciak, Adam Woronowicz czy Małgorzata Zajączkowska. Nie zabraknie też aktorów młodego pokolenia: Wiktorii Wolańskiej, Jakuba Zająca czy Karoliny Bruchnickiej.

d4cogs1

"Tak ma być" to także pełnometrażowy debiut fabularny Julii Kuzki znanej z serialu "Nielegalni" i Pawła Kruszelnickiego.

Agata Buzek, podobnie jak Karolina Bruchnicka, występowały już w poprzednim filmie Grzegorzeka – "Córka trenera" z 2018 r. Później można ją było oglądać w "Ja teraz kłamię" i "Ciemno, prawie noc".

Papież z głazem śmieszy i przeraża. Mocny komentarz księdza

d4cogs1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4cogs1

Podziel się opinią

Share
d4cogs1
d4cogs1