Trwa ładowanie...
d3cki9s

Agata Duda zdobyła szacunek Cypress Hill. Agnieszka Woźniak-Starak też skorzystała

Amerykańska grupa Cypress Hill zmontowała wymowny filmik z Agatą Dudą, która zignorowała wyciągniętą rękę Donalda Trumpa. Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła go u siebie na profilu, po czym otrzymała niespodziewaną reakcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sen Dog i B-Real to idole Agnieszki Woźniak-Starak z czasów liceum
Sen Dog i B-Real to idole Agnieszki Woźniak-Starak z czasów liceum (Getty Images/East News)
d3cki9s

Filmik zmontowany przez hiphopowców z Cypress Hill zawiera pamiętne nagranie z wizyty Donalda Trumpa i jego żony w Warszawie w 2017 r. Agata Duda w momencie powitania ominęła dłoń prezydenta USA i w pierwszej kolejności uścisnęła Melanię Trump. O całej sytuacji zrobiło się głośno nie tylko w Polsce. A przeciwnicy amerykańskiego prezydenta byli zachwyceni gestem polskiej prezydentowej.

Do tego krótkiego filmiku panowie z Cypress Hill podłożyli kawałek swojej piosenki "Shut'em Down", w której rapują o zamykaniu polityków, skorumpowanych policjantów itp.

Zobacz także: Melania Trump – słowiańska piękność w Białym Domu

- Czy to nasza para prezydencka na profilu Cypress Hill? Prestiż – napisała z uśmiechem Agnieszka Woźniak-Starak, udostępniając filmik na swoim profilu.

d3cki9s

Reakcja polskiej prezenterki przykuła uwagę raperów, bo pod jednym ze zdjęć Woźniak-Starak zostawili uśmiechniętą emitokonkę w czarnych okularach. Ten drobny gest bardzo ją ucieszył.

  Instagram.com
(Instagram.com)

- Cypress Hill made my day. Chłopaki nawet nie wiedzą, ile nas łączy od liceum – napisała Woźniak-Starak, która najwyraźniej ma wielki sentyment do twórców takich hitów jak "Insane it the Brain", "Lowrider" czy "What's your Number?".

d3cki9s

Podziel się opinią

Share
d3cki9s
d3cki9s