Trwa ładowanie...
d4ljzor

Agata i Andrzej Duda znów szczęśliwi. Małżonka prezydenta pewniej odnajduje się w nowej roli

Najnowsze zdjęcia pary prezydenckiej zapewniają, że ich związek ma się dobrze a kryzys, (o ile faktycznie był) odszedł do historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata zaczęła towarzyszyć mężowi podczas zagranicznych podróży
Agata zaczęła towarzyszyć mężowi podczas zagranicznych podróży (PAP)
d4ljzor

W 2016 roku media obiegła informacja, że para prezydencka przechodzi kryzys. Świadczyło o tym puste krzesło obok prezydenta na uroczystościach na Wawelu oraz brak wspólnego tańca w Tłusty Czwartek rok temu. Obiektyw aparatów fotograficznych był bezlitosny i poddawał w wątpliwość jakoby małżeństwo Dudów było szczęśliwe. Na temat zdjęć i nagrań wypowiadali się znawcy mowy ciała, którzy zgodnie twierdzili, że prezydentowa jest chłodna i zdystansowana wobec męża.

Plotkowano nawet, że wszystko zaczęło się od czasu, gdy Andrzej Duda został prezydentem. Jego żona długo zwlekała z przeprowadzką do Pałacu Prezydenckiego i w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek nie chciała bezpośrednio angażować się w politykę. Andrzej Duda jednak szybko ucinał plotki. Pytany o rozwód, odpowiadał z humorem –Rozwód? Czasem zbyt się rozwodzę. Agata mówi mi, żebym krócej przemawiał.

Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że para zażegnała kryzys .Prezydent wraz z małżonką wzięli udział w obchodach 100. rocznicy odbudowy Państwa Litewskiego w Wilnie. Pojechali również do Nowego Sącza na zaproszenie prezydetna miasta, a z okazji Dnia Kobiet, Andrzej Duda serdecznie wyściskał małżonkę podczas publicznego święta.

d4ljzor

Agata Kornhauser-Duda zaczęła czuć się pewniej w nowej roli. Teraz nie unika ważnych spotkań na szczeblu politycznym. Udziela pokazowych lekcji niemieckiego, angażuje się w działania na rzecz niepełnosprawnych, częściej wyjeżdża z mężem w podróże zagraniczne. O mężu mówi, że jest jej najlepszym przyjacielem. Najwyraźniej, niektórzy potrzebują więcej czasu, by zaadaptować się do nowych warunków życia. A opuszczenie bezpiecznej bo anonimowej strefy do miejsca pełnego fleszy dla nikogo nie może być łatwe.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor