Trwa ładowanie...
d20y0du
Megafon.pl
Muzyka

Agata Kulesza i Marcin Dorociński w klipie Hey!

Do wyrazistego i pulsującego singla "2015" grupy Hey powstał intrygujący teledysk. W klipie wystąpiły gwiazdy polskiego kina - Agata Kulesza i Marcin Dorociński. Przypomnijmy, że artyści współpracowali ze sobą wielokrotnie. Fani polskiego kina pamiętają przede wszystkim i ich wyjątkowym duecie w filmie "Róża" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. W kogo wcielili się w wideoklipie Kasi Nosowskiej i jej zespołu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza i Marcin Dorociński w klipie Hey!
(Youtube.com)
d20y0du

Za reżyserię odpowiada Darek Rzontkowski. W czarno-białym wideo widzimy Agatę Kuleszę ("Ida", "Róża", "Moje córki krowy") obsługującą rozmaite sprzęty i bawiącą się różnymi przedmiotami w domu. Marcin Dorociński ("Róża", "Lęk wysokości", "Jack Strong") pojawia się niespodziewanie.

"2015" to trzeci po utworach "Prędko, prędzej" i "Historie" singel promujący album "Błysk". Longplay miał premierę w kwietniu 2016 roku.

d20y0du

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 roku ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność.

Marcin Dorociński ostatnio pracował na planie drugiego sezonu serialu "Pakt", który na antenę HBO ma trafić w listopadzie. Także w listopadzie do kin trafi thriller "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy, w którym zagrała Agata Kulesza.

   Youtube.com
(Youtube.com)
   Youtube.com
(Youtube.com)
d20y0du

Podziel się opinią

Share
d20y0du
d20y0du