Trwa ładowanie...

Agata Młynarska gratuluje Sekielskiemu. W komentarzach burza

Agata Młynarska pogratulowała Tomaszowi Sekielskiemu zrealizowania filmu "Tylko nie mów nikomu". Nie wszystkim się to spodobało.

Agata Młynarska gratuluje Sekielskiemu. W komentarzach burzaŹródło: ONS.pl
d2jrae3
d2jrae3

Tomasz Sekielski zrealizował wstrząsający film dokumentalny o pedofilii w Kościele. Obraz pokazuje prawdziwe historie ofiar, których życie zmieniło się w piekło z powodu działań księży. Teraz, jako dorośli ludzie, opowiadają o swoich losach i konfrontują się z oprawcami, którzy na naszych oczach przyznają się do molestowania nieletnich.

Zobacz także: Sekielski o księżach pedofilach: "Myśleli, że uszło im na sucho"

Agata Młynarska postanowiła wyrazić uznanie dla twórcy filmu w mediach społecznościowych. Napisała:

- Po odejściu z TVP dziennikarz najwyższej klasy, bo za takiego uważam Tomka, nie mógł znaleźć dla siebie miejsca w żadnej ze stacji tv. Więc odrobił lekcję i zawalczył o to, żeby robić rzeczy w zgodzie ze sobą. Wysiłek był to wielki, desperacja ogromna. Ale decyzja o tym, żeby robić rzeczy z publicznych pieniędzy, czyli ze zbiórki, by dokumentować naszą rzeczywistość, pokazując jej najtrudniejsze, "niecenzuralne" strony, jest strzałem w 10. Tomek, gratuluję! Trzymam kciuki za Ciebie, podziwiam. Niech żyje wolne dziennikarstwo.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Post Młynarskiej skomentowało wielu fanów:

d2jrae3

- Potrzebujemy ludzi, którzy nie boją się o tym mówić głośno! Kościół Katolicki to patologia. Mają na sumieniu niewyobrażalną krzywdę ludzką.
- Do końca filmu razem z mężem nie wierzyliśmy, że poruszony zostanie temat JPII. A jednak! Gratulujemy odwagi. Niech to będzie mocny początek rozliczeń za milczenie.

Ale nie wszystkim spodobało się to, że gwiazda poparła Sekielskiego:

- Nie będę oglądać .Za chwilę się okaże ,że to są jakieś wendety wewnątrz kasty kapłańskiej. To musi być obrzydliwe zarabiać kasę na takich projektach .Okropny zawód dziennikarz.
- Pani Agato byłam Pani fanką, ale sorry, następny chce zaistnieć na nagonce na Kościół.

Po kilku godzinach Młynarska opublikowała kolejny post – tym razem już po obejrzeniu filmu:

d2jrae3

- Obejrzałam. Jestem wstrząśnięta. Znakomita robota dziennikarska. Czapka z głowy, panowie Sekielscy.

Film "Tylko nie mów nikomu" jest dostępny za darmo w serwisie YouTube. Po niecałej dobie od udostępnienia, doczekał się niemal 3 mln wyświetleń.

d2jrae3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jrae3