Trwa ładowanie...

Agata Młynarska wspomina stare czasy: Wyobrażasz sobie teraz coś takiego?! [WIDEO]

Poprowadziła tysiące telewizyjnych imprez, programów i wywiadów. Agata Młynarska to niekwestionowana ikona szklanego ekranu, a widzowie uwielbiali nie tylko jej fantastyczne materiały, ale i efektowne kreacje. Jak dzisiaj wspomina "stare czasy" i swoje początki w publicznej telewizji? Zobaczcie najnowszy odcinek programu "Stare zdjęcia gwiazd"!

d1jf8ez
d1jf8ez

Agata Młynarska już w pierwszych latach swojej działalności telewizyjnej wylansowała trend białej koszuli, która towarzyszyła jej potem przez wiele lat i stała się jej znakiem rozpoznawczym. - Byliśmy biedni jak myszy kościelne - wspomina. *- Nic nie było! Rzeczy kupowało się na łóżkach polowych na ulicy. Musiałyśmy korzystać z tego co mamy, niektóre dziewczyny miały możliwość wyjazdów za granicę, ale ja skupiałam się na wychowywaniu dzieci. *Nie było stylistów, jedynie cudowne panie charakteryzatorki, które mogły powiedzieć "Agata, w tym jest ci lepiej, a w tym gorzej" - tłumaczy z uśmiechem.

Dziennikarka z rozrzewnieniem wspomina też wielkie bale przebierańców organizowane przez TVP dla ludzi mediów, który byl transmitowany na żywo. - Wyobrażasz to sobie teraz w tych czasach? Że gwiazdy się tak bawią, że transmitujesz to na żywo, ogląda to 7 milionów ludzi, a "Dwójka" bije wszelkie rekordy... Wszyscy szaleli, zabawa była przednia do białego rana. Towarzyszyły nam kamery, ale nie było żadnego skandalu - zdradza.

Dziś Agata Młynarska jest dyrektorem rozwoju w telewizji TLC. Stare czasy wspomina jednak z uśmiechem. I tak trzymać!

Zobacz też: Kiedyś była światowej klasy topmodelką. Te historie robią wrażenie!

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: WP Gwiazdy
Forum
Źródło: Forum, fot: Forum
ONS.pl
Źródło: ONS.pl, fot: ons
d1jf8ez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jf8ez