Trwa ładowanie...

Agata Młynarska wspomina zmarłego ojca. "Uświadamiam sobie, jak bardzo bolesny jest jego brak"

Nie ma dnia, by Agata Młynarska nie myślała o ojcu. Zwłaszcza teraz, w obliczu tego, co dzieje się za wschodnią granicą. "Widzę świat, którego już nie ma. Tata zawsze stał po jasnej stronie życia i uważał, że najważniejsza jest nadzieja" - pisze w sieci.

Agata Młynarska nieustannie tęskni za ojcemAgata Młynarska nieustannie tęskni za ojcemŹródło: AKPA, fot: AKPA
d1jf8gt
d1jf8gt

Agata Młynarska była bardzo zżyta ze swoim ojcem, Wojciechem Młynarskim. Kiedy dziennikarka opowiada o swojej rodzinie, jej najpiękniejsze wspomnienia wiążą się właśnie z tatą. Prezenterka wielokrotnie podkreślała, że choć często nie było go w domu, to zawsze miał dla niej dużo cierpliwości i poświęcał jej każdą wolną chwilę. Była jego oczkiem w głowie.

Gdy w 2017 r. Młynarski zmarł, świat dziennikarki legł w gruzach. Długo nie mogła się pozbierać i często odwiedzała jego grób na warszawskich Powązkach. I choć od tego czasu minęło już pięć lat, myśli prezenterki nieustannie wracają do ojca. W rocznicę jego śmierci Młynarska opublikowała na Instagramie długi i wzruszający wpis.

"Pięć lat temu zmarł Tata. Kiedy patrzę na to zdjęcie zrobione w Zakopanem, na naszych ukochanych nartach, na których nauczył mnie jeździć, widzę świat, którego już nie ma. Tata zawsze stał po jasnej stronie życia i uważał, że najważniejsza jest nadzieja. (...) Dziś patrząc na jego zdjęcia, myśląc o nim każdego dnia, uświadamiam sobie, jak bardzo bolesny jest jego brak. Jak bardzo jego mądra głowa i talent przydałyby się nam wszystkim. Więc jakoś staram się łapać kawałki nadziei, wracać do słów nauczyciela, którym jest dla mnie każdego dnia" - napisała.

Trudno się z tym pogodzić. Odeszli w 2021 roku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1jf8gt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1jf8gt