Trwa ładowanie...
d3bvp6y
News

Agata Młynarska zmaga się z ciężką chorobą. Jak sobie z nią radzi na co dzień?

Dziennikarka kilka lat temu trafiła do szpitala i wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy to coś poważnego. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała się do tego, na co choruje. Teraz opowiedziała, jak radzi sobie z ciężką chorobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

12-04-2016 WarszawaGala SPA Awards fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS
12-04-2016 WarszawaGala SPA Awards fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS (ONS.pl)
d3bvp6y

Od kilku lat Agata Młynarska cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Kiedy jeszcze pracowała w TVP i prowadziła program "Świat się kręci", bardzo bagatelizowała swoje problemy zdrowotne. Nowy projekt był dla niej najważniejszy i najwięcej uwagi przywiązywała do tego, aby wszystko udawało się perfekcyjnie.

Przez nasilające się bóle brzucha, Młynarska trafiła do szpitala i to wtedy lekarze ustalili, co jej dolega. Nieswoiste zapalenie jelit wymaga od dziennikarki tego, aby pilnowała diety.
- Nauczyłam się już żyć ze swoim problemem nieswoistego zapalenia jelit. Wiem, że to nie jest coś, z czym można dyskutować, jestem pod stałą kontrolą lekarską (…). W momentach pogorszenia wyhamowuję i wtedy wszyscy wiedzą, że pracuję z domu. Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Na szczęścia Agata Młynarska ma wsparcie swojego męża. To on dba o to, żeby prezenterka codziennie wychodziła z domu z przygotowanymi posiłkami.

Młynarska: "W pierwszym mężu zakochałam się w 30 sekund. W drugim… w 3 sekundy!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3bvp6y

Podziel się opinią

Share
d3bvp6y
d3bvp6y