Trwa ładowanie...

Agnieszka Cegielska: tabloid wieści duże zmiany w życiu pogodynki

Agnieszka Cegielska wzbudza sympatię widzów. Ma poukładane życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Od lat jest żoną i mamą. W mediach pojawiły się jednak informacje, że rzeczywistość może nie wyglądać tak różowo.

Agnieszka Cegielska: tabloid wieści duże zmiany w życiu pogodynkiŹródło: ONS.pl
ddvs8vk
ddvs8vk

Kolorowa prasa donosi, że nad prezenterką zbierają się czarne chmury. Zwłaszcza w życiu uczuciowym. Tygodnik "Na żywo" poinformował nieoczekiwanie, że pogodynka i jej mąż… myślą o rozwodzie.

Para jest razem od kilkunastu lat. Doczekała się nawet syna. Podobno myśleli nawet o powiększeniu rodziny, ale planów tych nie udało się zrealizować. Teraz tabloid donosi, że małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać. Miało to być wynikiem ciągłego życia w rozjazdach.

Zapracowana pogodynka skupia się na rozwijaniu kariery w Warszawie, jej mąż biznesmen często podróżuje po Europie w interesach.

W efekcie ostatecznie oboje mieli podjąć decyzję o rozstaniu. Źródło tygodnika twierdzi, że pomiędzy małżonkami nie ma w tej sprawie nieporozumień. Chcą podobno się rozstać z klasą i mają już ustalone najważniejsze kwestie.

ddvs8vk

Znajomi pary podobno nie kryją zaskoczenia sytuacją i namawiają małżonków, by dali sobie jeszcze szansę na odbudowanie związku. Sami zainteresowani nie skomentowali tej sprawy. Na razie więc doniesienia można potraktować jak zwykłe plotki.

Zobacz wideo: Agnieszka Cegielska: "Mój syn ma 10 lat i nigdy nie jadł produktów odzwierzęcych"

ddvs8vk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddvs8vk