Trwa ładowanie...
07-06-2008 10:30

Agnieszka Chylińska będzie jurorką!

Agnieszka Chylińska będzie jurorką!
d3me2ci
d3me2ci

Głośno reklamowany program TVN-u, który ma za zadanie wyłowić prawdziwe talenty, zadbał o to, by w jury zasiadła wybuchowa mieszanka gwiazd.

Jak donosi Fakt, jurorami w programie Mam talent będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki.

Na dwoje jurorów, o których już teraz można powiedzieć, że będą ostrzy jak brzytwa, przypada jedna, łagodna Małgorzata Foremniak.

Pozornie nie pasuje do duetu Chylińska - Wojewódzki, który ma w naturze mówić, to, co myśli. Jest pewnie jednak w tym jakiś cel - podobną rolę w grała Weronika Marczuk w jury You Can Dance. Ktoś w końcu musi łagodzić ostre wypowiedzi pozostałych jurorów...

d3me2ci

Już w poniedziałek rusza drugi etap castingów - teraz spośród ludzi, którzy zgłosili się, by wziąć udział w programie, jury będzie wybierać prawdziwe perełki.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy euro i... (podobno) ogromną popularność.

Z wypiekami na twarzy czekamy na relacje z castingów, bo wypowiedzi ostrego jury są nierzadko najciekawszymi punktami tego typu programów. Coś nam podpowiada, że Chylińska pokona Wojewódzkiego - to ona ma większą odwagę i nie zależy jej na relacjach z władzami TVN-u.

d3me2ci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3me2ci