Trwa ładowanie...
agnieszka chylińska

Agnieszka Chylińska nagrała emocjonalny filmik. Dziękuje Owsiakowi

Na Instagramie Agnieszki Chylińskiej pojawiło się nagranie. Emocjonalne wideo odnosi się do tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w Gdańsku. Artystka wysyła wsparcie dla Jurka Owsiaka.

Share
Agnieszka Chylińska nagrała emocjonalny filmik. Dziękuje Owsiakowi
Źródło: East News, Fot: East News
d2271fc

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wsparcia dla Jurka Owsiaka, który od samego początku tworzy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Artyści masowo publikują posty. Agnieszka Chylińska postanowiła przyłączyć się do akcji "#muremzaOwsiakiem" i pokazała wideo, na którym opowiedziała o tym, że jej dzieci zostały uratowane przez sprzęt podarowany od WOŚP.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Adamowicza do Owsiaka: Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej

- Cześć Jurku. Tutaj Agnieszka Chylińska z tej strony. Chciałam ci pokazać pokój moich dzieci. Chciałabym powiedzieć do ciebie parę słów nie jako pani z telewizji, ale jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki. Chciałabym powiedzieć tobie, że dzięki twojej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde z nich zostało wyleczone i uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałam ci za to bardzo podziękować, ale chciałabym też kiedyś powiedzieć moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start - mówi Chylińska na poruszającym nagraniu.

Artystka przekazała również, że z całą rodziną trzymają za niego kciuki. Ponadto podkreśliła, że Jurek Owsiak nie może się poddać!

d2271fc

Podziel się opinią

Share
d2271fc
d2271fc