Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska pogodziła się z mężem!

Podczas wywiadów promujących płytę "Forever Child" nie kryła, że jej związek przeżywa trudne chwile. Wygląda jednak na to, że Chylińska zażegnała małżeński kryzys. O rozwodzie nie ma już mowy!

Agnieszka Chylińska pogodziła się z mężem!Źródło: Instagram.com
d1f8tfl
d1f8tfl

- Dali sobie z Markiem drugą szansę. Po wywiadach, które udzieliła Agnieszka jej mąż zdał sobie sprawę, że może ją stracić. To było dla niego jak kubeł zimnej wody - powiedział w rozmowie z "Faktem" znajomy piosenkarki. – On już wcześniej czuł, że nie wiedzie się między nimi najlepiej, ale traktował to jako chwilowy problem. Potrzebował mocnych słów Agnieszki, by pójść po rozum do głowy – podsumowuje informator gazety.

Przypominamy, że w październiku ubiegłego roku w prasie krążyły informacje o tym, że w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej pojawiły się poważne problemy. Gwiazda przekonywała, że nie złożyła papierów rozwodowych, ale jej małżeństwo przechodzi kryzys. Pojawiły się też plotki, że wokalistka zamiast mieszkać z rodziną, nocuje w hotelu. - Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa, tak jak się układa - wspominała w jednym z ostatnich wywiadów. Wygląda jednak na to, że wspólne wakacje, na które wybrali się na początku tego roku, pozwoliły im zapomnieć o nieporozumieniach.

agnieszka chylińska mwmedia
agnieszka chylińska Źródło: mwmedia
d1f8tfl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f8tfl