Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie w sprawie reklamy. "Nie jestem wiewiórką"

Agnieszka Chylińska idzie przez show-biznes na własnych warunkach. Rzadko udziela wywiadów, nie opowiada o życiu prywatnym i tylko raz wystąpiła w reklamie jednej z sieci komórkowych. Nic dziwnego, że gdy fani zobaczyli spot, w którym chomiki śpiewają jeden z przebojów O.N.A., byli w szoku.

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie w sprawie reklamy. "Nie jestem wiewiórką"Źródło: East News
d2id6ek
d2id6ek

Popularna sieć sklepów RTV słynie ze współpracy z gwiazdami. W ich reklamach występowały już choćby Doda i Ewelina Lisowska. Ostatnio media obiegł spot, w którym animowane chomiki wykonują przerobiony utwór "Znalazłam (Teraz już wiem)" z repertuaru O.N.A.

Fani Agnieszki Chylińskiej zalali jej skrzynki w mediach społecznościowych pytaniami, czy to ona podkłada głos pod jednego ze zwierzaków i tym samym, czy wystąpiła w tak niepasującej do jej wizerunku reklamie.

"Teraz już wiem, gdzie się kupuję. Teraz już wiem, gdzie niskie ceny mam" - śpiewają chomiki.

Artystka i jej menagment zdecydowali się wydać oświadczenie w tej sprawie.

d2id6ek

"W nawiązaniu do Waszych pytań: Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi." - brzmi komunikat na Facebooku.

Z kolei na Instagramie Chylińska napisała już bardziej wprost, że nie jest... wiewiórką, myląc tym samym zwierzęta.

Przypominamy, że Agnieszka zaczynała karierę w zespole O.N.A., którego twórcami byli Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk. Chylińska odeszła z zespołu w 2003 roku w atmosferze skandalu. Dopiero niedawno doszło do pojednania dawnych kolegów.

d2id6ek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2id6ek