Trwa ładowanie...
daae8uh

Agnieszka Chylińska z zielonym irokezem udaje ptaka. Znów zadziwiła fanów

Agnieszka Chylińska znana jest z częstych metamorfoz, porywczości i dystansu do siebie. Jednak czasami trudno przewidzieć, co przyjdzie jej do głowy. To jedna z tych sytuacji. Chylińska nad polskim morzem udaje rybitwę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agnieszka Chylińska lubi eksperymentować z wizerunkiem
Agnieszka Chylińska lubi eksperymentować z wizerunkiem (ONS.pl)
daae8uh

Sezon koncertowy w pełni. Nadmorskie miejscowości zapraszają do siebie artystów, którzy umilą czas plażowiczom. Nad Bałtykiem zawitała królowa polskiego rocka - Agnieszka Chylińska. W przerwie od pracy artystka pozwoliła sobie na odrobinę luzu i kontaktu z przyrodą. Integracja z nadmorskim ptactwem wychodzi jej na piątkę z plusem.

- Jestę rybitwą - podisała niewinnie filmik (zachowano oryginalną pisownię).

Fani piosenkarki dobrze ją znają i nie jest to dla nich nowość. Są jednak też tacy, którzy na ten "koniec internetu" trafili przypadkiem.

Jednak wierni wielbiciele Agnieszki nie kryli zachwytu. Humor piosenkarki nierzadko poprawia im nastrój.

daae8uh

- Jesteś super, bo jesteś sobą i za to cię kocham i szanuję,

- A bądź tak kim chcesz, nawet rybitwą tylko drzyj się tak dalej!!! - czytamy dalej w komentarzach.

Uwadze nie może umknąć obuwie, na jakie zdecydowała się piosenkarka. Biorąc pod uwagę, że na jej głowie zastaliśmy zielonego irokeza, to wszystko jest pod kolor. Brokat i migocząca podeszwa - nie mamy wątpliwości, że te buty pasują właśnie do Chylińskiej.

A wy co myślicie o wygłupach Agnieszki w Gdańsku?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh