Trwa ładowanie...

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska w Wenecji. Poleciały na Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska wybrały się do Wenecji na 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. W wolnym czasie podziwiają uroki miasta. Pierwsza z aktorek zapowiada, że jeszcze "będzie się działo".

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska w Wenecji. Poleciały na Międzynarodowy Festiwal FilmowyŹródło: ONS.pl
d1f8tfl
d1f8tfl

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska przyleciały do Wenecji z okazji 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Choć będą śledziły z bliska galę rozdania Złotych Lwów, to jednak nie zagrały w żadnym filmie, który będzie pokazywany.

Mając dużo wolnego czasu, aktorki zwiedzają słynne włoskie miasto, czym pochwaliły się na Instagramie. Pojawiły się m.in. zdjęcia z przeprawy gondolą po weneckich kanałach. "Będzie się działo" - zapowiada w opisie jednego z postów Agnieszka Dygant.

ZOBACZ TEŻ: Dygant zarabia na Instagramie."Promuję kosmetyki"

Dygant, Kożuchowska i Widawska poleciały do Wenecji w ramach promocji kampanii MasterCard "Bezcenne niespodzianki", w której posiadacze kart mogą wygrać niezwykłą wycieczkę. W przypadku wyjazdu na festiwal filmowy w Wenecji w pakiecie mamy m.in. pokazy filmów tylko na zaproszenie, przejście po czerwonym dywanie, stylizację przed eventem, nocleg w pięciogwiazdkowym Hotelu Danieli, przeloty i przejazdy.

d1f8tfl

Zapewne jeszcze nie raz Dygant, Kożuchowska i Widawska pokażą się na tle tego wyjątkowego włoskiego miasta.

Wieczorem Dygant zaprezentowała się w czarnej, krótkiej sukience. Trzeba przyznać, że swoją kreacją naprawdę powala. Wygląda dużo lepiej niż Kożuchowska.

d1f8tfl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f8tfl