Trwa ładowanie...
d2be79a

Agnieszka Dygant na urlopie. Nie odpoczywa sama

Agnieszka Dygant pochwaliła się zdjęciami znad morza. Nie pozowała do nich sama, ale w towarzystwie znanych koleżanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant (ONS.pl)
d2be79a

Agnieszka Dygant wybrała się na zasłużone wakacje. Z kim? Aktorka na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcia, na których widać, że wolnego czasu nie spędza samotnie. Okazuje się, że Dygant odpoczywa razem z Beatą Ścibakówną i Darią Widawską. Wszystkie panie robią wrażenie zrelaksowanych i zadowolonych. Wygląda na to, że świetnie się bawią. Aktorka podpisała fotki dość lakonicznie: "Wakacje" i "Dobrze jest". Koleżanki po fachu pozowały do selfie ubrane jedynie w kostiumy kąpielowe lub skromne plażowe wdzianka. I prezentowały się doskonale.

Dygant i jej koleżanki natychmiast zebrały mnóstwo komplementów od osób, które śledzą aktorkę na Instagramie. "Pięknie", "Trzy gracje", "Jesteście panie cudne" - piszą internauci. I zauważają, że polskie gwiazdy zdążyły się już ładnie opalić na złoty brąz.

Agnieszka Dygant nad polskim morzem, konkretnie w Juracie, wypoczywa już od tygodnia. Gwiazda chętnie pozuje do zdjęć, prezentując przy tym swój aparat ortodontyczny.

d2be79a

Na InstaStory Dygant można znaleźć kilka dość chaotycznych filmików z gwiazdorskich wakacji - wideo testowe Agnieszki i Darii przy serniku, ale też nagranie z przesłaniem. Widawska twierdzi na nim, że wszystko, co dobre szybko się kończy, ale koniec może być i początkiem... Gwiazdy nagrały też swoje dyskusje o mediach społecznościowych i dodały (razem ze Ścibakówną), że nie potrafią starzeć się z godnością. - Stwierdziłyśmy, że źle wyglądamy - mówi Dygant.

Nie zgadzamy się. A wy? Warto dodać, że Dygant ma 46 lat, Widawska 42 lata, a Ścibakówna 51 lat.

d2be79a

Podziel się opinią

Share
d2be79a
d2be79a