Trwa ładowanie...
dn4upn1

Agnieszka Hyży "odgryzła się" mężowi. "Tak wygląda zapowietrzona żona"

Agnieszka i Grzegorz Hyży to jedno z najgorętszych małżeństw w polskim show-biznesie. Jednak zamiast opowiadać górnolotnymi zdaniami o związku w kolejnych wywiadach, dowcipnie droczą się w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(ONS.pl)
dn4upn1

Ostatnio małżeństwo pochwaliło się fotkami z wakacji. Szczególną uwagę przykuła ta, na której Agnieszka pozuje w bikini. I choć według internautek jej ciało jest idealne, to dość kąśliwie na te rewelacje odpowiedział Hyży.

- Zima w bikini - czytamy opis pod fotką Agnieszki. Na komplementy nie musiała długo czekać. Jeden z fanów zdobył się nawet na zabawny komentarz. - Wezwij policję i powiedz, żeby przyjechali na Instagrama. Gorący temat. – napisał. Z dopowiedzią pospieszył mu wtedy Grzegorz Hyży, przy okazji humorystycznie dopiekając żonie. - Chyba po karetkę, bo się żona zapowietrzyła od wstrzymywania powietrza – skwitował.

Agnieszka nie pozostała mu dłużna. Zamiast jednak wdawać się w dyskusję, postanowiła zamieścić jeszcze bardziej ponętne zdjęcie. - Ja nie wiem jak dam radę tak przez całe wakacje na wciągniętym brzuchu i bez powietrza. Tak wygląda zapowietrzona żona – podsumowała pod fotką z plaży. Zgrabna riposta!

dn4upn1

Podziel się opinią

Share

dn4upn1

dn4upn1