WP

Agnieszka Hyży w bikini "z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach"

Prezenterka przewidziała, że zdjęcie, którym podzieli się w mediach społecznościowych, wzbudzi zainteresowanie. Ale czy można się dziwić? Hyży opublikowała fotkę w skąpym bikini, które doskonale uwydatniło jej kobiece kształty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży (Instagram.com)
WP

Agnieszka Hyży odpoczywa na rajskich wakacjach. Jej hotel znajduje się nad samym morzem, prezenterka ma więc blisko do plaży. Tuż przed balkonem znajduje się pas zieleni, a na tarasie Hyży ma do dyspozycji niewielki basen. Na dodatek pogoda jest idealna - 29 stopni Celsjusza.

Agnieszka pochwaliła się kilkoma ujęciami z rajskiego zakątka, nie zdradzając jednak, gdzie wypoczywa. Zamiast chwalić się kierunkiem wycieczki, pochwaliła się kobiecymi kształtami. Te zresztą znacznie bardziej interesują wielbicieli 33-latki. Na instagramowym profilu żony Grzegorza Hyżego pojawiły się ujęcia w kosiumie kąpielowym.

WP

Na jednym zdjęcia prezenterka jest sama, do drugiego pozuje z przyjaciółką, trzymając dłoń na jej pośladku. Koleżanka odwdzięcza się Agnieszce tym samym. Obie fotki pokazują gwiazdę od tyłu, więc na pierwszym planie jest wąska talia i krągłe pośladki - gratka dla fanów!

Ci natychmiast po opublikowaniu zdjęć zaczęli sypać pochlebnymi komentarzami. Wielu zauważyło, że fotografie prezenterki na pewno za chwilę znajdą się na Pudelku. My dopowiadamy - na innych serwisach plotkarskich także ich nie zabraknie. W końcu, jak napisała Hyży w hasztagach: "#dlaczego #nie #dzielić #się #fajnymi #widokami #?".

Warto dodać, że do fotki z przyjaciółką Agnieszka dołączyła podpis: "Nagłówek 'Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach'". Ktoś tu się zna na show-biznesie.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP