WP

Agnieszka Hyży "wyrodną matką". Opublikowała miażdżący hejterów wpis

Po ostatnim wywiadzie Agnieszki Hyży w sieci zawrzało. Internauci po swojemu zinterpretowali jej słowa i takim sposobem otrzymała tytuł "wyrodnej matki". Dziennikarka nie czekała długo z odpowiedzią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży (East News, Fot: East News)
WP

Agnieszka Hyży to szczęśliwa żona i mama pięcioletniej Marty. Dziewczynka pochodzi ze związku z Mikołajem Witem. Ostatnio dziennikarka udzieliła wywiadu na bloga Anny Lewandowskiej "Baby by Ann", w którym wspominała pierwsze chwile po porodzie. Jak się okazało, nie wspomina ich najlepiej. Wyznanie spotkało się z oburzeniem internautów, którzy zarzucili jej, że jest wyrodną matką. Agnieszka skomentowała całe zamieszanie.

ZOBACZ TAKŻE: Zmarkotniały Hyży o początkach kariery: "Zaczynałem na ulicy"

WP

- Przeglądam sobie nasze „internety” i zaczynam się coraz bardziej cieszyć z tych nagłówków o „wrednej matce,co nie kocha swojego dziecka”. Dlaczego? - napisała zaczepnie żona Hyżego pod zdjęciem.

Dziennikarka postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i wyjść naprzeciw hejterom, którzy pochopnie ją ocenili. Jak sama przyznaje, zdania są podzielone, bo otrzymała mnóstwo słów wsparcia.

- Od 3 dni dostaję setki wiadomości. Pięknych, a czasem bardzo smutnych historii Waszego macierzyństwa. Bo rozpoczęła się w wielu miejscach dyskusja o byciu mamą, że nie jest tak pięknie jak na filtrach z Instagrama, że są łzy, że pojawia się depresja, że można pozwolić sobie na kryzysy i zwątpienie - tłumaczy się Agnieszka.

WP

- Także Mamy Drogie i te „hejtujące” i walczące. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku - dodaje.

Hyży pochwaliła się, że mogła liczyć także na wsparcie dziennikarki Polsat News, Joanny Górskiej. Prezenterka informacyjna przeżyła ostatnio walkę z rakiem i w wielu wywiadach wypowiadała się na temat swojego macierzyństwa.

- MASZ ZDROWIE,MASZ RODZINĘ... MASZ WSZYSTKO... - zakończyła wpis słowami koleżanki z branży.

WP

A co wy myślicie o tej sytuacji?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP