Trwa ładowanie...
d2mn2px

Agnieszka Hyży zamieściła emocjonalny wpis o rodzinie patchworkowej. Czyżby rada dla Moniki Zamachowskiej?

Konflikt pomiędzy Moniką, a pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego i jej dziećmi jest tematem, który dotyczy wielu rodzin. Budowanie rodzin patchworkowych, utrzymanie relacji pomiędzy "starą" częścią rodziny, a nowymi jej członkami oraz kwestie alimentów są tematami, w którym każdy znajdzie może znaleźć część znanych mu doświadczeń. Do konfliktu w rodzinie Zamachowskich zdaje się odnosić w swoim świątecznym wpisie Agnieszka Hyży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Hyży wbiła dyskretną szpilę Monice Zamachowskiej
Agnieszka Hyży wbiła dyskretną szpilę Monice Zamachowskiej (ONS.pl)
d2mn2px

Małżeństwo Hyżych, podobnie jak Zamachowscy, również tworzy rodzinę patchworkową. Oboje posiadają dzieci ze swoich pierwszych małżeństw. Prezenterka Polsatu postanowiła podzielić się swoim przepisem na sukces w budowaniu relacji i dobrej atmosfery. Czy jest to porada dla Moniki Zamachowskiej - jak należy się zachowywać, aby żyć w zgodzie i szacunku, nie żywiąc do nikogo urazy?

- Rodzina Patchworkowa ...pozwolę sobie na pewien osobisty wpis - zaczyna Hyży. - Przeglądając grudniową prasę,w prawie co drugiej gazecie i na co drugim portalu,znajduję artykuł - „jak spędzić święta w rodzinie patchworkowej?” -rady, teorie, społeczne i psychologiczne analizy... trochę mało praktyki. Z jednym zgodzę w na pewno - najważniejsze w tej całej układance, nie tylko w świąteczny czas, są DZIECI! - napisała Agnieszka Hyży (zachowano oryginalną pisownię).

- Z całym szacunkiem dla akademickich i psychologicznych interpretacji... może autorzy powinni porozmawiać z Mamą,Tatą, z nowym partnerem, Babcią i Dziadkiem i przedstawić realny punkt widzenia i rzeczywisty obraz sytuacji. Może coś przeoczyłam w mediach? Chętnie nadrobię Tymczasem ...WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH RODZIN od PATCHWORKOWEJ bardzo SZCZĘŚLIWEJ Rodziny. P.S.Dla zainteresowanych ...wszystko można ułożyć i poskładać, wystarczy trochę dobrych chęci, dojrzałości, zrozumienia... i autentycznej radości z tego, co mamy! Święta to idealny czas by zacząć o tym myśleć i tak przez całe życie! - podsumowała (zachowano oryginalną pisownię).

d2mn2px

Podziel się opinią

Share

d2mn2px

d2mn2px