Trwa ładowanie...
d357fsn

Agnieszka Kaczorowska gotowa do porodu. Udała się do szpitala

Agnieszka Kaczorowska wkrótce powinna urodzić. Czuje się gotowa na wydanie na świat swojego potomstwa. Właśnie udała się do szpitala. Pochwaliła się, jakie ważne rzeczy zabrała ze sobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska wkrótce urodzi
Agnieszka Kaczorowska wkrótce urodzi (East News)
d357fsn

Agnieszka Kaczorowska wkrótce urodzi

Agnieszka Kaczorowska od samego początku ciąży przygotowuje się do porodu i roli mamy. Teraz jest na ostatniej prostej i przyszła pora w pełni oddać się w ręce lekarzy. Właśnie została przyjęta do szpitala.

Aktorka zdążyła się pochwalić, że jest gotowa na wydanie potomstwa na świat. Opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie ze spakowanymi torbami. W opisie zdradziła, co konkretnie zabrała ze sobą do szpitala.

d357fsn

Ze spakowanych rzeczy wymieniła artykuły higieniczne, kosmetyki, szlafrok, koszulę do porodu, dokumenty, wyniki badań, ubrania na dzień wyjścia ze szpitala i dla noworodka.

- Pakowanie torby do szpitala to niełatwe zadanie, zwłaszcza po raz pierwszy... Pomogła mi w tym rozpiska, którą otrzymałam ze szpitala, a także moja położna i moja siostra. Ale może jeszcze coś podpowiecie? Zawsze wychodzę z założenia, że lepiej więcej niż za mało - oznajmiła.

Kaczorowska od pierwszych tygodni ciąży publikuje w serwisie YouTube serię merytorycznych filmów o tematyce parentingowej. Prowadzi rozmowy ze specjalistami - lekarzami, położnymi i doradcami laktacyjnymi.

d357fsn

Podziel się opinią

Share

d357fsn

d357fsn