Trwa ładowanie...
d3m0v96
News

Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko zaprzeczają, że mają romans

Agnieszkę Kaczorowską i Kamila Kuroczko bez przerwy wiąże się z osobami, z którymi tańczą. Ostatnio pojawiły się plotki o tym, że zakochali się w sobie nawzajem. Jaka jest prawda?
Podziel się
Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko (AKPA)
d3m0v96

Ona jest drobną blondynką, ma 23 lata, jest mistrzynią tańca, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Poza tym zdarza jej się prowadzić gale na żywo. Nie można też zapominać, że od lat gra w "Klanie". Agnieszka Kaczorowska, jak to bywa z tancerkami, jest automatycznie łączona z każdym tanecznym partnerem. Mówiło się, że "coś" dzieje się między nią a żonatym Łukaszem Kadziewiczem. Sportowiec był z tych plotek bardzo niezadowolony.

Z kolei Kuroczko to młody, utalentowany tancerz, który trenuje celebrytki w "Tańcu z gwiazdami". W zeszłym roku wiązano go z Honoratą Skarbek. Mówiło się nawet, że to przez niego rozpadł się związek młodej piosenkarki.

d3m0v96

Czyżby teraz nadszedł czas na Agnieszkę i Kamila? Niestety nie. Oboje oficjalnie zaprzeczyli plotkom o romansie. Aktorka wystosowała długi wpis na swoim blogu, a jej niedoszły chłopak zadedykował niedowiarkom notkę na Facebooku. Szkoda?

O domniemany związek Kaczorowską zapytała też Basia Pasek. Sprawdźcie, co usłyszała w odpowiedzi!

Agnieszka Kaczorowska WP.PL
Agnieszka Kaczorowska (WP.PL)
Agnieszka Kaczorowska AKPA
Agnieszka Kaczorowska (AKPA)
Kamil Kuroczko AKPA
Kamil Kuroczko (AKPA)
d3m0v96

Podziel się opinią

Share
d3m0v96
d3m0v96