Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka. Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka jakiś czas temu zdradziła, że poznała płeć dziecka.

Share
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka. Syn czy córka?
Źródło: East News
d3c0dc2

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela we wrześniu 2018 r. wzięli ślub, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy powitają swoje pierwsze dziecko. Aktorka poinformowała, że spodziewają się porodu podczas któregoś z letnich miesięcy. W programie ”Dzień dobry TVN” Kaczorowska zdradziła płeć dziecka.

W trakcie rozmowy aktorka ujawniła informację, która dotychczas była tajemnicą.

- Małe Pelątko to dziewczynka, chyba że nam wywinie jakiś numer przy porodzie. Teraz możemy już to powiedzieć oficjalnie - zdradziła przyszła mama.

d3c0dc2

Wyznanie Kaczorowskiej dotyczące płci dziecka to jednak nie wszystko. Na początku wywiadu młoda para rozmawiała o akcji charytatywnej, którą chciała wypromować przy okazji ciąży.

- Pytanie: „chłopiec czy dziewczynka?” zadaliśmy na naszym Instagramie. Ale nie dotyczyło ono naszego dziecka, tylko dziecka z Akademii Przyszłości. Wczoraj liczyliśmy wszystkie głosy i internauci wybrali chłopca. To dlatego zakupiliśmy indeks sukcesu dla Kuby – podopiecznego Akademii przyszłości - wytłumaczyła tancerka

Dodała, że wybrany chłopiec chce zostać tancerzem, Youtuberem lub policjantem.

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2