ycipk-3sj31q

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka. Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka jakiś czas temu zdradziła, że poznała płeć dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka. Syn czy córka?
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka. Syn czy córka? (East News)
ycipk-3sj31q

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili płeć dziecka

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela we wrześniu 2018 r. wzięli ślub, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy powitają swoje pierwsze dziecko. Aktorka poinformowała, że spodziewają się porodu podczas któregoś z letnich miesięcy. W programie ”Dzień dobry TVN” Kaczorowska zdradziła płeć dziecka.

W trakcie rozmowy aktorka ujawniła informację, która dotychczas była tajemnicą.

ycipk-3sj31q

- Małe Pelątko to dziewczynka, chyba że nam wywinie jakiś numer przy porodzie. Teraz możemy już to powiedzieć oficjalnie - zdradziła przyszła mama.

Wyznanie Kaczorowskiej dotyczące płci dziecka to jednak nie wszystko. Na początku wywiadu młoda para rozmawiała o akcji charytatywnej, którą chciała wypromować przy okazji ciąży.

- Pytanie: „chłopiec czy dziewczynka?” zadaliśmy na naszym Instagramie. Ale nie dotyczyło ono naszego dziecka, tylko dziecka z Akademii Przyszłości. Wczoraj liczyliśmy wszystkie głosy i internauci wybrali chłopca. To dlatego zakupiliśmy indeks sukcesu dla Kuby – podopiecznego Akademii przyszłości - wytłumaczyła tancerka

Dodała, że wybrany chłopiec chce zostać tancerzem, Youtuberem lub policjantem.

ycipk-3sj31q
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3sj31q

ycipk-3sj31q
ycipk-3sj31q