Trwa ładowanie...
d42e86g
Agnieszka Kaczorowska jako tancerka osiągnęła wszystko. Teraz zostanie bizneswoman
Newseria
News
Arek Durka

Agnieszka Kaczorowska jako tancerka osiągnęła wszystko. Teraz zostanie bizneswoman

Kaczorowska twierdzi, że jako tancerka i aktorka osiągnęła wystarczająco dużo i znalazła spełnienie zawodowe. Teraz widzi siebie w roli pedagoga, który będzie dzielił się swoją wiedzą z osobami wchodzącymi w świat tańca. Jak odnajduje się w nowej roli?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d42e86g

- To jest teraz moje główne pole działania. Czuję, że w dziedzinach, w których dotychczas pracowałam, spełniałam się. Zrobiłam na tyle dużo, że wystarczy, że chciałabym teraz doświadczyć czegoś innego - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z Newserią Lifestyle.

Gwiazda przyznaje, że przechodziła w życiu różne etapy. Był czas, gdy koncentrowała się wyłącznie na karierze tanecznej i zdobywaniu kolejnych nagród w tej dziedzinie. Z czasem pochłonęło ją aktorstwo, marzyła nawet o studiach w tym kierunku w USA. Obecnie rozpoczyna nowy etap życia zawodowego, wkraczając w świat biznesu, który dopiero poznaje, ale z którym wiąże długoterminowe plany na przyszłość.

d42e86g

- Wydaje mi się, że jest to jedna z ważniejszych części mojego życia, ponieważ to coś po mnie zostawi. Pracuję na swoje i pracuję też przez to dla innych ludzi, to nie jest tylko karmienie swojego ego kolejnymi medalami albo tworzenie różnych dzieł, które są, a potem przemijają - mówi tancerka.

Jej zdaniem nadszedł moment, aby podzielić się zdobytą wiedzą z młodszymi pokoleniami. Dlatego zdecydowała się otworzyć szkołę tańca i poprowadzić zajęcia dla dzieci, opracowując przy tym własną metodę nauczania najmłodszych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nasze wideo.

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g