Trwa ładowanie...
d454kag

Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez internautów. Mąż stanął w jej obronie

Agnieszka Kaczorowska bawiła się na wyborach Miss Supranational. Po imprezie zderzyła się z krytyką internautów.
Share
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka KaczorowskaŹródło: Facebook.com
d454kag

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w lipcu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka Emilia. Aktorka bardzo szybko wróciła do pracy i co jakiś czas zalicza służbowe imprezy. W miniony weekend pojawiła się na wyborach Miss Supranational.

Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska zachwyciła na czerwonym dywanie. Gwiazda miała na sobie złotą suknię, która podkreśliła jej piękną sylwetkę.

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska poucza: "Jedząc zwierzęta, które zostały zabite, jemy ich emocje"

Pod postem, który opublikowała na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedna z internautek zapytała Kaczorowską, jak łączy pracę z macierzyństwem.

d454kag

- Zajmujemy się córeczką razem z mężem. Dobrze się organizujemy i dajemy radę. Każde z nas może pracować. Tylko oboje mamy bardzo elastyczne grafiki pracy - odpowiedziała aktorka.

Inna internautka natomiast skomentowała wygląd młodej mamy. Napisała, że makijaż, który miała na sobie Agnieszka nie był do końca trafiony. W obronie żony stanął Maciej Pela.

- A mi się podoba - napisał.

Kaczorowska odpisała, że zdanie męża jest dla niej najważniejsze. Naszym zdaniem wyglądała rewelacyjnie. A wy co sądzicie?

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag