WP

Agnieszka Kaczorowska myśli nad rodzinnym biznesem. Konkurencja jest ogromna

Rezygnując z udziału w "Tańcu z gwiazdami" skupiła się na założeniu szkoły tańca. Nie było łatwo, ale z pomocą męża zamierza rozwijać swój biznes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela myślą nad wspólnym biznesem
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela myślą nad wspólnym biznesem (Instagram.com)
WP

Ślub w Toskanii, później miesiąc miodowy na Seszelach – świeżo upieczona panna młoda będzie musiała wkrótce wrócić do szarej rzeczywistości, by zrealizować ambitny biznesplan. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela chcą rzucić wyzwanie gigantom branży tanecznej.

- Chciałaby założyć sieć szkół tanecznych i konkurować z takimi markami jak Agustin Egurrola czy Katarzyna Cichopek oraz jej mąż Marcin Hakiel – mówiła informatorka "Świata i ludzi".

Kaczorowska już rok temu założyła szkołę Danceworld, gdzie nota bene poznała przyszłego męża. Ich zawodowa relacja szybko przerodziła się w bliskie uczucie i stworzyli zgrany duet.

WP

- Maciek potrafi dobrze zarządzać, podobnie jak Agnieszka. Pomagał więc, podtrzymywał na duchu, kiedy ona miała chwile zwątpienia – twierdzi znajoma pary.

Kaczorowska ma nowego chłopaka. Instagram.com
Podziel się

Założenie szkoły tańca nie było łatwe ze względu na ogromną konkurencję, jednak podjęcie ryzyka przez Kaczorowską bardzo się opłaciło. Przypomnijmy, że dla realizacji marzenia zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" i namówiła do inwestycji matkę i brata. Plany związane z dalszym rozwojem nie pozostawiają złudzeń, że Kaczorowska i Pela świetnie się odnajdują w roli przedsiębiorców.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, tancerz znany z "You Can Dance – Po prostu tańcz", poznali się zaledwie kilka miesięcy temu. Z początku był on pracownikiem gwiazdy i uczył tańca w jej szkole. Wkrótce Pela zostawił dla Kaczorowskiej swoją narzeczoną, z którą był 10 lat. Agnieszka z kolei postanowiła zakończyć relację z Maciejem Zadykowiczem, który musiał wyprowadzić się z jej mieszkania.

WP

Kaczorowska i Pela wzięli potajemny ślub w Toskanii, a kilka dni temu gwiazda zaczęła się chwalić zdjęciami z podróży poślubnej na Seszelach.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP