Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska namawia do publicznego karmienia piersią. "Do tego jesteśmy stworzone"

Córka Agnieszki Kaczorowskiej przyszła na świat w lipcu tego roku. Od tamtej pory gwiazda dzieli się z fanami wskazówkami w temacie macierzyństwa. Tym razem poruszyła kwestię karmienia piersią.

Agnieszka Kaczorowska namawia do publicznego karmienia piersią. "Do tego jesteśmy stworzone"Źródło: ONS.pl
d25qywk
d25qywk

Agnieszka Kaczorowska w mediach społecznościowych lubi wypowiadać się w kwestiach rodzicielstwa. Już w czasie ciąży prowadziła kanał na serwisie YouTube, na którym radziła przyszłym mamom. Gwiazda na bieżąco dzieli się przemyśleniami również na Instagramie. Kaczorowska często podkreśla, że swoimi stwierdzeniami może wywołać burzę.

Tym razem tancerka porusza kontrowersyjną kwestię karmienia piersią w miejscach publicznych.

"Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego... to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości... Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna - hormon szczęścia. Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości. Czy początki były łatwe? Nie.

A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie. Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone."

d25qywk

Agnieszka Kaczorowska pisze również o tym, że dzięki karmieniu piersią szybko wróciła do formy. Mimo pozytywnego wydźwięku wpisu gwiazdy, nie zabrakło sceptycznych komentarzy. Wielu internautów stwierdziło, że jest to przekroczenie pewnej granicy. A co wy o tym sądzicie?

d25qywk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25qywk